- Opowieść o moim życiu i moich problemach. Sprawdzajcie!
#1
....
Mogę wszystko
Odpisz
#2
Cześć oldrapper,

Z tego co piszesz można wywnioskować, że nie jest tak źle. Może przybija Cię po prostu monotonia, poszukaj sobie jakiegoś fajnego zajęcia, a nie siedź u tego jarającego kolegi. Towarzystwo wpływa na zachowanie i sposób postrzegania świata.

Możesz też spróbować trochę wyluzować, poczytaj sobie o technikach relaksacyjnych, medytacji. Rozglądaj się w około w Twoim otoczeniu są wartościowi ludzie, tylko żeby to dostrzec musisz ich poznać.

Sorry, że takim tonem to piszę, ale przypominasz mi mnie kilka lat temu...

P.S. Zarywaj do panienek bo niedługo urośnie Ci bęben i skończą się miłe komentarz o tym jak przystojny jesteś    :Uśmiecha się szeroko:
When night falls
she cloaks the world
in impenetrable darkness.
A chill rises
from the soil
and contaminates the air
suddenly...
life has new meaning.
Odpisz
#3
Oh Crap napisał(a):Sorry, że takim tonem to piszę, ale przypominasz mi mnie kilka lat temu...

Jeśli teraz Twoje życie wygląda inaczej, zakładam że musiałeś coś w nim zmienić. Może powiesz coś więcej jak to zrobiłeś ?
Mogę wszystko
Odpisz
#4
Pewnie skłamałbym pisząc, że coś bardzo się zmieniło. Po prostu przestałem się tak przejmować. Nie jestem przypadkiem cudownego ozdrowienia, staram się miło przetrwać kolejny dzień. : )
When night falls
she cloaks the world
in impenetrable darkness.
A chill rises
from the soil
and contaminates the air
suddenly...
life has new meaning.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.