- Osłabienie świadomości
#1
Czołem,

od 4 dni mam objawy, które zaczęły mnie niepokoić i do końca nie mogę ich rozgryźć. Przyjechałem na święta do domu w którym jedna osoba wyjątkowo negatywnie na mnie wpływa i od tego czasu mam coś, co można opisać jako...hm...straszne osłabienie, stan przedomdleniowy, takie "nieostre" odczuwanie wszystkiego dookoła, jakby wszystko było za mgłą, albo impulsy nerwowe miały jakąś blokadę przez którą nie mogą się przedostać.

Oprócz tego nie mam żadnych innych objawów typu wymioty, bóle głowy, zębów, kręgosłupa, problemy z koordynacją czy zebraniem myśli.

Czy to możliwe, że to objawy nerwicy spowodowane obecnością tej osoby? Bo pojawiło mi się to od razu po przyjeździe tutaj, nigdy wcześniej tego nie miałem. Co prawda tak mocno świadomie się na nią nie wkurzam, ale czuję, że wewnętrznie to działa mi na nerwy strasznie i cały organizm to odczuwa...

Podejrzewałem też pogorszenie się wzroku (za słabe okulary) bądź niedokrwistość, dlatego muszę zrobić morfologię, ale poza tym...

Zamierzam się wybrać do lekarza w celu skontrolowania stanu zdrowia, ale może miał ktoś coś podobnego? Bo albo ktoś mi w tym mieszkaniu źle życzy, albo dosypuje coś do jedzenia   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:

Pozdrawiam!
Odpisz
#2
Miewam tak podczas niektórych wizyt. Nie tłumaczę sobie tego złym wpływem kogoś, zazwyczaj jest to po prostu objaw lęku, a czy ktoś macza w tym swoje neurozy, nie zgłębiam (czasem jest to oczywiste, ale takie życie).

Nie walczę z tym, informuję, że dopadła mnie jakaś silna słabość, nie wiem jaka i napieram, aż nie zostanę oddelegowany do łóżka, gdzie odpoczywam i nabieram sił do dalszej walki z lękiem i własnymi neurozami, nie cudzymi.

EDIT:
Coś podobnego zresztą robię na tym forum. Sory za egocentryzm...yy...badania zrób koniecznie  :Stan - Uśmiecha się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.