- ostatnia wskazówka ;]
#1
To już chyba ostatni temat na tym forum. Dzisiaj ponoć usuwają. A szkoda, bo tutaj znajduje sie naprawde wieka skarbnica wiedzy. Ale cóż...

Myślałem wiele o NASZEJ chorobie i stwierdziłem, że trzeba z nią walczyć od podstaw. Od rzeczy małych. Nie należy od razu porywać sie z motyką na księżyc. Myśle a nawet jestem o tym przekonany, że wszyscy fobicy są po prostu pesymistami. I nawet jesli wydaje sie Wam, że jest inaczej to jestescie w wielkim błędzie. Hmm.. dlaczego tak sądzę? Nie lubię czytać książek, w życiu przeczytałem może z 3, ale trafiłem kiedyś na bardzo ciekawą lekturę. Chciałem Wam na koniec polecic pewną książke Martina E. P. Seligmana "optymizmu można się nauczyć". Są tam różne przykłady, wiele testów i innych informacji po przeczytaniu których zmienicie swoje patrzenie na świat. A mówie Wam, OD TEGO TRZEBA ZACZĄC naszą walke z chorobą. A książka wciąga szalenie. Przekonajcie sie sami. Wszystkie wskazówki czerpane z niej wcielam w życie i powiem Wam, że to naprawde pomaga. Pora na wielkie zmiany. Mam 21, mam przyjaciół ale.. nie mam dziewczyny. Nigdy nie miałem. Dlaczego? Wiecie najlepiej. A ponoć jestem przystojny <skromny> ;p. Myśle, że czas sie zmienic, i nie mówcie sobie jutro, jutro. Bo jutro znów powiecie jutro i tak sie to ciągnie później w nieskończoność. A życie mija. Szybko. Powiedzcie sobie dziś, teraz, czas na zmiany. Pamiętajcie, trzeba ŻYĆ, nie tylko istnieć. Powodzenia, i mam nadzieje, że spotkamy sie jeszcze na jakimś forum, i bedziecie mogli pochwalić sie swoimi wynikami.
Pzdr;]
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Szu:
  • Niered
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.