- Patriotyzm
#1
Czyli wszystko o patriotyzmie. Jaka jest obecna kondycja ducha patriotycznego? Co oznacza patriotyzm w dzisiejszych czasach? Przykłady źle pojmowanego patriotyzmu. A także dobrego, drobnego patriotyzmu na co dzień. Co to znaczy być patriotą, jak należy postępować, jak ty to rozumiesz? Czy należy nim być, czy warto nim być, a może, czy to w ogóle możliwe? Czy czujecie się patriotami? Patriotyzm kiedyś i dziś, w czasie wojny i w czasie pokoju. Patriotyzm i emigracja - czy można być patriotą za granicą? Patriotyzm w dobie globalizacji i europeizacji. Patriotyzm i tradycja religijna - czy można odrzucić religię i być patriotą? Dobro ojczyzny i dobro własne - czy mając własne problemy, czasem spore, da się znaleźć chwilę czasu na rozmyślania o kraju? Czy zbyt częste powtarzanie słowa "patriotyzm" może być szkodliwe dla zdrowia? ;]

Wszystko, wszystko, wszystko związane ;]

A także wszystkie materiały mogące patriotyzm pobudzać, linki do powiązanych artykułów, utworów, patriotycznych dzieł sztuki.. im więcej tym lepiej.

Pewnie nie będę się za bardzo udzielał, bo też nie za często mam coś do powiedzenia.. ale proszę się tym nie zrażać!   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:

Na dobry początek.. Rota
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.