- Paulina Młynarska czuje się wykorzystana
#1
Ostatnio Paulina Młynarska powiedziała co działo się na planie filmu " Kronika wypadków miłosnych". Film był kręcony kiedy miała 14 lat a swoją premierą miał w 1985 r. Odbywają się tam odważne sceny erotyczne z jej udziałem, Paulina Młynarska występuje tam nago. Powiedziała że tego nie chciała ale ją do tego zmuszono. Przeżyła traumę którą przepracowała jednak ma pretensje do filmowców w tym do reżysera tego filmu czyli Andrzeja Wajdy. Stwierdziła że wtedy skończyło się jej dzieciństwo i to był na niej gwałt mentalny. Mówi także że nikt odpowiednio nie zareagował, jedynie powiedziano jej po wszystkim " life is brutal".


https://gwiazdy.wp.pl/paulina-mlynarska-...039235201a


https://www.filmweb.pl/film/Kronika+wypa...-1985-1190


Można by też zapytać dlaczego nic nie zrobili rodzice Pauliny Młynarskiej? Nic nie wiedzieli? Nie było ich na planie?
Odpisz
#2
Rodzice pewnie dla kasy przymkneli oko.
Mogę zacytować tylko jeden komentarz, który wydaje mi się mądry i się z nim zgadzam.
Jednak teraz z pewnością aktorka chcę to wykorzystać do rozgłosu.

bLamingVictiM: "Pani PauLino nie jestem Pani FAnem ani antyFanem i nie zgadzam się z Panią w wielu kwestiach w tym szczególnie w kwestiach światopoglądowych. Doskonale rozumiem natomiast to wszystko co mówi Pani na temat swojej traumy i zgadzam się ze wszystkimi odczuciami i wnioskami jakie w tym względzie Pani opisuje. Jest dokładnie tak że dziecko czy młoda osoba nie znająca i nie rozumiejąca swojej płciowości seksualności zostaje nagle w taki czy inny sposób zawikłana w rozgrywki swoim ciałem. To działa jak czarodziejskie zaklęcie z którego dziecko nie umie się żadną miarą wyplątać i żyje w stworzonej przez
drapieżcę/drapieżców fikcji. Inni tak zwani dorośli kiedy dziecko się skarży jeszcze jako dziecko albo potem jako osoba dorosła na to co jej zrobiono spotyka się z wypowiedziami typu obwinianie pokrzywdzonego i to kaleczy ponownie. Komentarze o tym że sama Pani przecież chciała wystąpić w filmie są nie na miejscu gdyż nie była Pani w stanie wtedy poprawnie podejmować decyzji dotyczących własnego ciała i przewidywać emocjonalnych konsekwencji takiego występu na haju, który Pani zorganizowano. Na dodatek miliony ludzi do dzisiaj mogą to oglądać komentować co jest jeszcze trudniejsze. Ludzie którzy nie rozumieją tych emocji są potencjalnymi oprawcami lub współwinnymi. Czytając komentarze widzę z jak wielu troglodytów składa się dzisiejszy świat."
Odpisz
#3
mje sie przypomina jeszcze film Sara z 16 letnia Włodarczyk, gdzie bylo sporo scen erotycznych. W sumie nie wiem po co trzeba bylo brac tak mloda aktorke zamiast kogos, kto po prostu mlodo wyglada

https://www.filmweb.pl/film/Sara-1997-699

https://film.wp.pl/czulam-sie-zbrukana-a...426603649g
Odpisz
#4
Dlaczego nie krzyczała, nie uciekła z planu   :Stan - Różne - Nie powiem:
Odpisz
#5
Przecież wszystko jest napisane. Twierdzi, że dorośli wcisnęli jej alkohol i środki uspokajające. Nikt jej nie pomógł, nie powiedział, że "halo, co wy robicie, to jest dziecko". To musiała być bardzo duża presja, strach.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.