- perfumy, zapachy
#1
Wpadł mi do głowy taki temat postu - PERFUMY , Zapachy   :Uśmiecha się 2:

Jakich perfum używacie , jakie preferujecie zapachy ??

Ja jak na razie mam 2 typy które używam :

1) Beyoncé HEAT. Jest to zapach kwiatowo - owocowy. Śliczny jak dla mnie   :Uśmiecha się 2:. Niezapomniany zapach   :Uśmiecha się 2:.

Beyoncé tak mówi o swoim zapachu HEAT:

“Mój zapach to unikalny wyraz zmysłowości kobiety. Uzależnia, oczarowuje i wywołuje dreszcze. Jest jednocześnie elegancki i kobiecy z nutą tajemniczości. Stworzyłam ten zapach dla wszystkich kobiet pewnych siebie, dla kobiet, które nie boją się pożądać i być pożądanymi”.

2) Elizabeth Arden 5th Avenue

dostałam od cioci na urodziny   :Uśmiecha się 2:. Od razu mi się spodobały. Zapach bardzo ładny , świeży , kwiatowy, ciepły i trwały. 5th Avenue jego nazwa wywodzi się od ulicy, na której Elizabeth Arden otworzyła swój pierwszy salon urody. Klasyk współczesnej Ameryki! Polecam   :Uśmiecha się 2:.
"W tej chwili jest 6 525 170 264 ludzi na świecie. Mniej więcej. Ale czasami potrzebujesz tylko jednej z nich. Na dobre i na złe"
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.