Ankieta: Co sądzisz o Pomyśle?
Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie.
Jestem na "tak" i chętnie wezmę udział
32.35%
11 32.35%
Jestem na "tak" i będę śledził
44.12%
15 44.12%
Jest mi to obojętne
23.53%
8 23.53%
Jestem na "nie"
0%
0 0%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 - Phobia Socialis Art Festival - ODWOŁANY
#1
Cytat:Cześć. Nie wiem, czy mój pomysł spotka się z aprobatą, ale chciałbym, aby coś się zadziało na tym forum, chciałbym Wam urozmaicić życie. Co powiecie o wewnętrznym konkursie artystycznym? Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tu wielu wielbicieli sztuki o różnej tematyce i różnych jej dziedzin. Mamy amatorów malarstwa, fotografii, kinematografii, prozy, poezji, grafiki, muzyki, może też innych dziedzin, o których zapomniałem. Pragnąłbym stworzyć kategorię każdej z dziedzin, a uczestnicy mogliby wziąć udział, publikując swoje prace, które potem poddane zostałyby ocenie reszty forum. W każdej z kategorii wyłonilibyśmy podium, którym przyznamy wirtualne trofea. Wiem, że sztuka to nie jest odpowiedni przedmiot, aby go poddać obiektywnej ocenie, ale myślę, że warto by było zaangażować się choć trochę, poczuć oddech rywalizacji na swoich plecach. Oczywiście głosowanie byłoby tajne, a przegranych nie podałbym do wiadomości publicznej, aby nikogo nie urazić, więc byliby ogłoszeni sami zwycięzcy. Mogę liczyć na wasze poparcie, czy to zbyt wymagający i górnolotny projekt?

[Obrazek: t_LNBSMP.png]

Dodaję ankietę dla pewnego rozeznania. Jeżeli jesteście na "nie", ponieważ macie konkretny powód, to proszę o opisanie go w poście. Być może uda się go wyeliminować.

_________________________________________________________________

ZGŁOSZENIA

SzaryCezary napisał(a):UWAGA! REAKTYWACJA!

[Obrazek: t_LNBSMP.png]

Phobia Socialis Art Festival (w skrócie: PSAF) rusza pełną parą po raz kolejny. To od Was zależy, czy edycja będzie pierwszą i ostatnią, czy też pozostaniemy na fali. Dajemy sobie drugą szansę, mam nadzieję, że nie będę musiał być wierny zasadzie "do trzech razy sztuka" i znów wstrzymywać formułę.

Dla przypomnienia: PSAF to swego rodzaju konkurs artystyczny, w którym Wy, forumowicze, możecie wykazać się jako artyści w trzech kategoriach: literatura (proza, poezja itd.), plastyka (malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika itd.) i multimedia (muzyka, dźwięk, film itd.). Twoja praca (całkiem nowa lub wygrzebana z Twojego szufladowego archiwum) weźmie udział w walce o wirtualne trofeum i tytuł zwycięzcy pierwszej edycji Festiwalu Sztuki PSAF. Po otrzymaniu wystarczającej liczby zgłoszeń lub przekroczeniu wyznaczonego terminu, wytwory Waszych rąk zostaną poddane głosowaniu uczestników forum. Z podzielonych na trzy powyższe kategorie prac, wybierzemy po jednej, najbardziej zasługującej na trofeum. Pamiętajcie, to, że wyłonimy laureatów, nie znaczy, że są też przegrani. Ten konkurs ma być przede wszystkim fantastyczną zabawą dla każdego z nas. Pierwsza edycja nie ma określonego hasła przewodniego, więc tematyka prac jest tylko i wyłącznie zależna od wykonawców.

Chcesz wziąć udział?

Aby wziąć udział, po pierwsze musisz mieć już gotową pracę. Nie wysyłamy zgłoszeń z wyprzedzeniem! Jeżeli spełniasz ten warunek, wypełnij poniższy formularz:

Kategoria: ... (sztuki literackie/plastyczne/multimedialne)
Tytuł pracy: ...
Krótki opis pracy (forma): ...
Forumowy nick: ...
Pseudonim artystyczny*: ...
Link zewnętrzny**: ...

* przybrany na potrzeby konkursu, nie może kojarzyć się w żadnym stopniu z autorem pracy, aby można było zachować jego pełną anonimowość, nie może on być obraźliwy lub zbyt długi (max. 3 wyrazy, nie wliczając przyimków).
** jeżeli potrzebny, możemy również umieścić naszą pracę w załączniku, co jest bardziej pożądanym rozwiązaniem.

Przykład:

Cytat:Kategoria: sztuki multimedialne
Tytuł pracy: "Piosenk o Niczym"
Krótki opis pracy (forma): utwór muzyczny
Forumowy nick: Szary Cezary
Pseudonim artystyczny*: XYZ
Link zewnętrzny**: w załączniku

Formularze z pracami wysyłamy na adres e-mail: phobia.socialis.art.festival@op.pl. Nalegam również, aby po wysłaniu zgłoszenia napisać PW do mojej skromnej osoby w celu zmuszenia mnie do sprawdzenia poczty.

W tytule maila wpisujemy kategorię oraz forumowy nick, np.: "Konkurs Sztuk Multimedialnych, Szary Cezary"

Zgłosić można tylko jedną pracę w każdej kategorii, więc jeden forumowicz może wziąć udział z maksymalnie trzema pracami, ale każda musi wywodzić się z innej dziedziny sztuki. Każde zgłoszenie musi być jednak nadesłane w osobnym mailu.

Chciałbym Was wszystkich szczerze zapewnić, że można mi ufać i żadna z prac nie wycieknie nigdzie poza to forum i zostanie użyta tylko na potrzeby tego konkursu. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do napisania posta lub prywatnej wiadomości.

Zgłoszenia startują już dziś (17 czerwca) i potrwają do 30 lipca, godz. 23:59. Z datą 31 lipca zostaną otwarte trzy tzw. Galerie Twórców, gdzie będzie można obejrzeć prace uczestników.

Życzę wszystkim wielu pomysłów, weny i kreatywności. Miejmy nadzieję, że konkurs zaobfituje w wiele talentów. Powodzenia dla Was!
Nostalgicznie wplotę Cię w monolog
Po godzinach trwania w nocnej ciszy
Zanim ruszę w podróż Mleczną Drogą
Zniknę w łapach Wielkiej Niedźwiedzicy
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.