- Pierwszoroczni studentowie
#1
Hej Wam!
Żeby zacząć użyję tekstu typowego forumowicza (przy czym to też prawda, więc mam w sumie dwa w jednym): szukałam podobnego tematu i nie znalazłam, ale jeżeli taki był, to usuńcie, albo przesuńcie czy co tam.
Zaczynam niedługo pierwszy rok studiów. I ogólnie ok, chociaż jeszcze to do mnie nie dociera. Zaczęłam się tylko zastanawiać jak będzie wyglądała integracja. Nie chodzi o jakiś wyjazd, tylko o sam etap integracji. Jeszcze jakiś czas temu (kiedy studia były przyszłością porównywalną niemalże do brania ślubu) myślałam sobie: dobra! To ten, tak ma być! Będzie super, zmienię wszystko! Nowy etap, nowi znajomi, nowa ja, będzie inaczej! Dam radę!
Teraz okazuje się, że to już, a mnie ta pewność trochę opuściła. Obawiam się. I zastanawiam się czy są tu jacyś przyszli studenci, którzy mają podobnie. Albo studenci-weterani, którzy mieli podobnie i mogą coś opowiedzieć o tym jak sobie poradzili z integracją z innymi studentami. Byłabym wdzięczna   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: nawet jeżeli nie za rady, to za zwykłą pogaduszkę.
Pozdrawiam!   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.