- policja
#1
Czy fobik, który całe życie marzył o pracy w policji powinien się starać o przyjęcie do niej? Jakie jest wasze zdanie? Dać sobie lepiej spokój czy próbować?
Odpisz
#2
Powinien się przynajmniej starać o przyjęcie. Skoro coś jest takim pierwotnym marzeniem bo pewnie i motywacja będzie większa. A pracując np. w drogówce będzie taki fobik pewnie mniej zestresowany, niż np. przy obsłudze klienta, czy jako sprzedawca.
"God, grant me the serenity to accept the things I cannot change,
The courage to change the things I can,
And wisdom to know the difference."
Odpisz
#3
no i łatwiej bedzie mu może nawiązać jakieś relacje z kimkolwiek, skoro bedzie z jedna osoba czatował z radarem na piratów drogowych    :Wystawia język:

"powinien spróbować" vel "ja wielu rzeczy nie zrobiłem i żałuję" łatwo się tylko pisze, ale... jednak nic innego do napisania nie zostaje, bez względu an to jak bardzo to obłudne na palcach innego fobika.
Ostatnia nadzieja w palnej broni,
Wyceluje se do lewej skroni,
Zanim strzele "raz-dwa-trzy" odlicze
I spokój mi wyjdzie na oblicze.
Odpisz
#4
Gorzej jeśli na patrol przyjdzie telewizja i taki policjant będzie musiał grać główną rolę w "Drogówce".    :Wystawia język:
Odpisz
#5
Na pewno musisz spróbować!
Próbuję otworzyć oczy ...
Odpisz
#6
Marzenia należy spełniać
Odpisz
#7
Chyba zależy od stanowiska na jakim się wyląduje. Akurat jeśli chodzi o pracę 'w terenie' to ja bym wolał spotkać policjanta, który swobodnie czuje się w kontaktach z ludźmi, szczególnie w sytuacjach mocno stresowych tam gdzie faktycznie przydaje się jakaś interwencja. Więc przedtem pomyślałbym chyba o terapii.
Odpisz
#8
Yoko napisał(a):Marzenia należy spełniać

Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają ...
Próbuję otworzyć oczy ...
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.