- policja
#1
Czy fobik, który całe życie marzył o pracy w policji powinien się starać o przyjęcie do niej? Jakie jest wasze zdanie? Dać sobie lepiej spokój czy próbować?
Odpisz
#2
Powinien się przynajmniej starać o przyjęcie. Skoro coś jest takim pierwotnym marzeniem bo pewnie i motywacja będzie większa. A pracując np. w drogówce będzie taki fobik pewnie mniej zestresowany, niż np. przy obsłudze klienta, czy jako sprzedawca.
Odpisz
#3
no i łatwiej bedzie mu może nawiązać jakieś relacje z kimkolwiek, skoro bedzie z jedna osoba czatował z radarem na piratów drogowych   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:

"powinien spróbować" vel "ja wielu rzeczy nie zrobiłem i żałuję" łatwo się tylko pisze, ale... jednak nic innego do napisania nie zostaje, bez względu an to jak bardzo to obłudne na palcach innego fobika.
Odpisz
#4
Gorzej jeśli na patrol przyjdzie telewizja i taki policjant będzie musiał grać główną rolę w "Drogówce".   :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#5
Na pewno musisz spróbować!
Odpisz
#6
Marzenia należy spełniać
Odpisz
#7
Chyba zależy od stanowiska na jakim się wyląduje. Akurat jeśli chodzi o pracę 'w terenie' to ja bym wolał spotkać policjanta, który swobodnie czuje się w kontaktach z ludźmi, szczególnie w sytuacjach mocno stresowych tam gdzie faktycznie przydaje się jakaś interwencja. Więc przedtem pomyślałbym chyba o terapii.
Odpisz
#8
Yoko napisał(a):Marzenia należy spełniać

Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają ...
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.