- poszukuje porady
#1
  :Stan - Niezadowolony - Smuci się: Witam,mam problem ostanio w szafce chłopaka znalazłam tabletki citobax.Przeczytałm ze sa na fobie społeczna dlatego tu jestem.niewiem jak mogę pomóc mojemu chłopakowi... za 2 tygodnie bierzemy słub.kiedyś brał zomiren czy to to samo..moze ktoś wie???[/b]
Odpisz
#2
A nie lepiej zapytać chłopaka jak mu pomóc ?   :Stan - Uśmiecha się: To że bierze Citabax nie oznacza że ma fobie społeczną .
Odpisz
#3
No właśnie, bierzesz z nim ślub a nie możesz z nim o tym porozmawiać, gorzej, nawet nie wiedziałaś, że bierze jakieś lekarstwa?
Odpisz
#4
dorota1302 napisał(a):  :Stan - Niezadowolony - Smuci się: Witam,mam problem ostanio w szafce chłopaka znalazłam tabletki citobax.Przeczytałm ze sa na fobie społeczna dlatego tu jestem.niewiem jak mogę pomóc mojemu chłopakowi... za 2 tygodnie bierzemy słub.kiedyś brał zomiren czy to to samo..moze ktoś wie???[/b]


Zomiren to benzodiazepiny (przeciwlękowy i uspokajający lek),
citabax to antydepresant.
Pewnie ma jakieś zaburzenia depresyjno-lękowe.

PS.
Nieładnie tak przeszukiwać chłopakowi szafkę   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
ale też nieładnie, że Ci nic nie powiedział.
Odpisz
#5
o wielu rzeczach sie nie mowi przed slubem ;p
Odpisz
#6
a) może ma nadopiekuńczą matke która wciska mu psychotropy; b)moze bierze leki zapobiegawczo Poza tym TY MOŻESZ BYĆ DLA NIEGO NAJLEPSZĄ TERAPIĄ rozmawiajcie dużo.ZNAM TAKĄ PARĘ, GDZIE ONA MIAŁA PROBLEMY, A ON ZDECYDOWAŁ SIE Z NIĄ BYĆ- ROZMAWIAĆ.Wyleczył ją.Takie cuda się zdarzają..
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.