- pozbyć sie strachu....
#1
Witam jest to forum poświęcone jak sama nazwa mówi dla ludzi zmagających się z lękami...żyjących w strachu.
Osobiscie zacząłem sie bać ok 2 lata temu.Przed tym nie mialem problemów ze strachem....nie byłem zbyt śmiały ale potrafilem żyć normalnie...Dzisiaj jak myśle ze mam jutro siedziec przy rodzinnym stole wigilijnym robi mi sie niedobrze.Nie mam pojecia jak to zrobie,moje drżenie rąk jest ponad moje sily.
Czytajac wpisy użytkownikow wiem ze nie tylko ja mam ten problem,chcialbym jednoczesnie sie dowiedziec czy jest tu ktos kto wyleczył sie z fobii i bez lęków kroczy przez życie .Czy jest możlwe pozbyć sie strachu...wiele osob mowi o swojej walce z fobia...o terapii o przyjmowaniu lekow ale nie pozbyl sie problemu....
Odpisz
#2
Wiataj, walnij sobie ze dwa szybkie zaraz przed wigilią i nie będzie problemu z trzęsącymi się rękoma, nie po chrześcijańsku to, ale co tam z fobią jakoś sobie trzeba radzić w ekstremalnych sytuacjach...   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#3
trzy szybkie, dwa spacerowe, i bania bani bania!
http://www.youtube.com/watch?v=Ir4JF5hWpac
Odpisz
#4
Ja także odczuwam zupełnie irracjonalny lęk w sytuacjach w których nie zagraża mi nic złego. Jednak na razie nie udało mi się uzdrowić tych emocji. Trzeba pracować nad sobą, powoli pokonywać lęki, modlić się i być wytrwałym. Powodzenia!
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.