- Pozytywny dodatek do gazet
#1
"Jak wyjaśniała redakcja, pomysł wydawania dodatku był reakcją na list młodego czytelnika, który skarżył się na zalew informacji złych i przygnębiających, opisujących tragedie, katastrofy i ciemne strony ludzkiej natury. Jak argumentował czytelnik, zabija to młodzieńcze marzenia.

Biorąc pod uwagę trend jaki utrzymuje się w polskich mediach, a który przejawia się w nadmiernym epatowaniu dramatem, apelujemy do wszystkich dziennikarzy zarówno prasowych, radiowych jak i telewizyjnych. Wnioskujcie do swoich redakcji, żeby wszędzie znalazło się konkretne miejsce, gdzie ludzie będą mogli przeczytać o czymś dobrym, konstruktywnym, pielęgnującym głębsze wartości i podnoszącym na duchu. To wcale nie muszą być wiadomości z krzykliwymi tytułami, sztucznie podnoszącymi oglądalność.

Każdy z nas – również Wy, drodzy dziennikarze – zasługuje na to żeby funkcjonować w pewnej równowadze. Na świecie wcale nie wydarzają się tylko katastrofy, dramaty czy polityczne gierki. Każdego dnia dzieje się wiele dobrych i prostych rzeczy …jednak jeśli nie damy im wystarczającego miejsca i wsparcia, będziemy chorować od nieszczęść i tragedii, które będziemy czytać i oglądać na co dzień."

[size=medium]https://dobrewiadomosci.net.pl/31728-poz...kie-media/[/size]
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.