- Problem z rejestracją
#1
Chciałabym się wybrać do centrum zdrowia psychicznego. Przychodnia poza moim miastem. Nie mam pojęcia jak odbywa się rejestracja. Czy mogą mnie tak po prostu przyjąć? Co trzeba załatwić? Mógłby mi ktoś wyjaśnić?
Nie chcę nikomu o tym mówić, dlatego piszę na forum. Nie mam pojęcia jak sobie poradzić, a boję się pytać na miejscu   :Smutny:
Odpisz
#2
Z tego co wiem to najpierw rejestrujesz się na wizytę z psychologiem i po rozmowie z nim jest planowane co dalej.
Odpisz
#3
nie powinni odmówić, jeśli to ta sama kasa chorych (to jest chyba województwami) ale ręki sobie nie dam uciąć, nie bój się i zadzwoń- ja kiedyś zadzwoniłam do dentysty umówić się do psychologa (pomyliwszy numery), nie ma się czego bać
Odpisz
#4
Najpierw musisz mieć skierowanie. Umów się na wizytę z psychologiem/psychiatrą, uprzedzając wcześniej, że chodzi o skierowanie. Jeżeli skierowanie będzie planowane, to idziesz od razu do CZP, jak nie planowane, to dzwonisz i pytasz o wolne terminy - zapisujesz się na pierwszy lepszy wolny.
Tyle.
Odpisz
#5
Chyba nie trzeba mieć skierowania do psychiatry. Wystarczy podejść do okienka rejestracyjnego w przychodni i poprosić o zapisanie do poradni zdrowia psychicznego oraz należy powiedzieć panience z okienka, że będzie to pierwsza wizyta. Wtedy panienka założy kartę i poda na karteczce termin wizyty i nazwisko lekarza. Jak będziesz chciał pójść kolejny raz, to znów musisz udać się do panienki z okienka i poprosić o zapisanie się na wizytę. Panienka może wtedy zapytać, czy już kiedyś byłeś, żeby wiedzieć, czy należy założyć kartę, czy po prostu poszukać tej już wcześniej założonej.
Odpisz
#6
trzeba skierowanie od psychiatry.
do psychiatry skierowania nie trzeba.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z wychwytywaniem myśłi automatycznych ! FobikSpołłeczny 15 1 449 27 Mar 2015, Pią 12:46
Ostatni post: Gollum


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.