- Pruderia górą!
#1
Cytat:Opalanie się w stroju topless wykracza poza przyjęte w Polsce obyczaje i normy zachowania - stwierdził Sąd Rejonowy w Szczecinie u ukarał dwie szczecinianki naganą.

Cytat:Sąd uznał dwudziestoparolatki za winne nieobyczajnego wybryku.

Cytat:- Okazywanie nagości w naszej kulturze wykracza poza przyjęte normy - uzasadniała sędzia Beata Szczepańska. - Być może w przyszłości nie będzie w naszym kraju wzbudzać kontrowersji, ale na razie tak jest.

Zdaniem sądu topless może naruszać elementarne poczucie przyzwoitości innych osób.

Czy okazywanie nagości wzbudza w Was kontrowersje? Albo czy podczas spełniania małżeńskich obowiązków do których należy płodzenie dzieci kopulująca para czuje, że robi coś kontrowersyjnego?   :Stan - Niezadowolony - Martwi się:hock:

Cytat:- Sąd nie odbiera kobietom prawa do takiego opalania się, ale można to robić w miejscach ustronnych lub do tego przeznaczonych - mówiła sędzia. Podkreślała, że na Arkonkę najchętniej przychodzą rodziny z dziećmi. - Obwinione spowodowały, że to nie rodzice, ale one zdecydowały kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach dzieci odbiorą pierwszą lekcję nagości - tłumaczyła sędzia.

Pierwszą lekcję nagości? Czy według pani sędzi dzieci siusiają i robią kupę nie zdejmując majteczek?   :Stan - Niezadowolony - Martwi się:hock: I na dodatek chodzą w zaszczanych i zasranych gaciach do ukończenia 18 roku życia?   :Stan - Uśmiecha się - LOL: Ktoś tu widać tak właśnie doszedł do dorosłości...   :Stan - Uśmiecha się - Diabelsko:

A tak w ogóle co to są te szeroko pojęte normy? Czy normą jest zdejmowanie małemu dziecku majteczek i sadzanie je na kiblu? A może to już pedofilia? Czy normą jest karmienie piersią, czy to już udostępnianie pornografii nieletnim + zmuszanie do wykonywania "innych czynności seksualnych"?   :Stan - Niezadowolony - Martwi się:hock:

Widać pani sędzia zazdrości cycków tym laskom i dlatego wydała taki a nie inny wyrok. Bo gdyby ona opalała się bez stanika faceci rzygaliby na jej widok   :Stan - Uśmiecha się - Diabelsko: Zazdrość i zacofanie znów triumfuje. Ave pruderia, ave średniowiecze.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.