- Przestępczość zorganizowana wśród muzułmańskich imigrantów na Zachodzie
#1
W tym wątku będę zbierać informacje na temat gangów imigrantów muzułmańskich, jakie prężnie funkcjonują w krajach zachodnich.
 
Szwecja i Niemcy:
 
"Członkowie klanu Aliego Khana w Angered (Szwecja), dzielnicy liczącej około 30 000 mieszkańców, są bezwzględni i okrutni. „Niektórzy członkowie klanu są bardzo brutalni. Mają ogromny wpływ na codzienne życie i społeczność w tej okolicy”.
 
Wszystkie te okoliczności pokazują zadziwiające podobieństwa do działań klanów arabskich w Berlinie, Bremie, Dolnej Saksonii i Nadrenii Północnej-Westfalii. Tam też niektórzy gangsterzy są odpowiedzialni za ogromną liczbę przestępstw. Terroryzują mieszkańców, nie przestrzegają prawa i grają urzędom na nosie. Oba kraje mają jeszcze jedną wspólną cechę: zbyt długo obserwowały działania klanów i dopiero niedawno zaczęły zwalczać je na większą skalę.
 
W swoim raporcie Lerneby podaje, że około 30 członków klanu miało związek z ponad 200 dochodzeniami policyjnymi w ciągu dwóch lat. Chodzi o morderstwa, handel narkotykami, wymuszanie haraczy, oszustwa, a nawet jazdę na motorze bez kasku. Aby uniknąć procesów  ludzie ci wielokrotnie grozili świadkom. A ponieważ członkowie klanu odrzucają prawny porządek w Szwecji i więzi rodzinne są dla nich najważniejsze, rozwiązują swoje konflikty we własnym gronie.
 
Klan Khana i kilka innych rodzin przybyli do Szwecji w latach 80., podczas wojny domowej w Libanie, tak jak większość klanów obecnie działających na terenie Niemiec. Podobnie jak w Berlinie czy Essen, gdzie państwo doznało niepowodzeń w kwestii integracji, niektórzy członkowie klanu poświęcili się działalności przestępczej. „Ich struktura mafijna była znana policji. Ale ta bardzo uważała, aby nie można jej było zarzucić rasizmu”."
 
https://euroislam.pl/szwedzi-i-niemcy-ma...migrantow/
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pedofilia wśród żydów dziewczyna z naprzeciwka 9 297 17 Cze 2019, Pon 8:27
Ostatni post: Supa
  Dania umieści niechcianych imigrantów na wyspie dziewczyna z naprzeciwka 0 84 09 Maj 2019, Czw 15:41
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  Dlaczego ubrania w Polsce są droższe niż na Zachodzie BlankAvatar 0 69 24 Lis 2018, Sob 20:15
Ostatni post: BlankAvatar
  mapa z przestępstwami dokonanymi przez imigrantów dziewczyna z naprzeciwka 0 62 31 Paź 2018, Śro 22:03
Ostatni post: dziewczyna z naprzeciwka
  O żądzy fejków wśród plemion zwaśnionych Clint Ruin 0 49 18 Paź 2018, Czw 10:05
Ostatni post: Clint Ruin


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.