Relacje  - Ciekawa sprawa, ale dość trudna.
#1
Chodzi o taką jedną sprawę, która miała miejsce w czerwcu, a mianowicie o szkolną małą imprezkę na wycieczce szkolnej. Na tej zabawie na początku raczej nic prawie nie gadałem, ale gdy został polany alkohol to się "lekko" zmieniło. Wypiłem trochę wódki z sokiem oraz 6% piwo Desperados. Po takiej dawce na bańce coś mi się zaczęło mieszać i byłem rozmowny oraz wesoły jak nigdy. Aby za bardzo nie świrować to położyłem się na łóżku, obserwowałem i słuchałem opowieści innych osób. Było zajebiście. W pewnym momencie naszła mnie taka dziwna fala pożądania wobec jednej koleżanki z klasy. Było to dziwne, ponieważ przez całe 10 miesięcy nie zwracałem na nią większej uwagi. Szkoda, że nie byla skora do rozmowy, bo ja chciałem coś z nią pogadać, ale trudno. Parę dni po tym ciągle o tym myślę aż do teraz. I teraz nie wiem czy to serio tylko takie "zauroczenie alkoholowe" czy może to coś więcej. Trochę cykam się 2 klasy LO i jak to wszystko wyjdzie.Z jednej strony chciałbym mieć jakąś bliższą koleżankę, ale mam pewne obawy, bo raz się tak zdarzyło, że liczyłem na coś więcej, a druga strona nie. Nie chciałbym przechodzić przez to drugi raz.

Pozdro!
Odpisz
#2
Też byłem zauroczony w koleżance z klasy. I co ciekawe w 1 klasie tylko ją lubiłem po prostu jako osobę, w 2giej pod koniec zacząłem myślec, że coś w niej jest urzekającego, a dopiero w 3ciej jak raz do mnie coś powiedziała (tylko gdzie mamy lekcje, zmiana sali) to coś takiego poczułem fajnego do niej i się zauroczyłem. Dopiero wtedy ją dostrzegłem, a tyle lat widywałem prawie codziennie. No, ale ja to zjebaem, oprócz anonimowego wierszyku na walentynki i wiadomości z konta fikcyjnego na fb nic nie zrobiłem. Ciekawi mnie czy się domyśla kto pisał. Cała 3 klasa mi zleciała fajnie dzięki temu. Chciałem codziennie być w szkole.
U Ciebie może być też teraz fajnie po wakacjach. Ja bym radził Ci spróbowac bo wiem jak jest nie spróbować   :Stan - Uśmiecha się:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis damiandamianfb:
  • Czarny5
Odpisz
#3
Po alkoholu te odczucia mogły być chwilowe i złudne. Na twoim miejscu spróbowałabym się do niej zbliżyć na żywo i zobaczyć co wtedy.
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis Placebo:
  • Czarny5, KA_☕☕☕_WA
Odpisz
#4
Dzięki za porady!
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chęć zmiany czegoś, ale.... Kubiak20 4 3 980 02 Maj 2011, Pon 14:03
Ostatni post: coolstorybro


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.