Relacje  - Relacja z osobą niepełnosprawną
#1
Witam, ostatnio poznałem przez internet dziewczyną prawie w moim wieku, spotkaliśmy się dwa razy i byliśmy na spacerze i gadaliśmy na ławce. Rozmawiało się miło, jest to urocza osoba, ale powiedziała mi, że jest niepełnosprawna, ma porażenie mózgowe, wadę wymowy, i chodziła do szkoły specjalnej oraz, że ostatnio była w związku z chłopakiem przez 6 lat i faktycznie, bo widziałem na fb zdjęcia. I teraz sam nie wiem, czy taka relacja koleżeńska ma sens, bo już nie wiem, co o  tym myśleć?
Odpisz
#2
Ale o czym nie wiesz co myśleć, czy jest sens się zadawać z niepełnosprawną osobą?: P
Odpisz
#3
Chodzi mi o to, że ona szuka związku i już by się chciała od razu całować, a ja chce być tylko kolegą / przyjacielem, no i niby ukrywa się przed swoim byłym, bo pisze do niej, dzowni, a ona nie odbiera.
Odpisz
#4
To jej to zasygnalizuj i tyle: P
Odpisz
#5
Yyyy...

Powiedz jej, że nie interesuje Cię nic więcej jak tylko koleżeństwo. No chyba,że koleżeństwo też Cię nie interesuje, bo tak to napisałeś.. trochę słabo.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Intruz:
  • Empty box
Odpisz
#6
No bo nie wiem czy istnieje przyjaźń damsko męska.
Odpisz
#7
Istnieje, problem solved
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis mardybum:
  • KA_☕☕☕_WA, Acj
Odpisz
#8
Jak najbardziej istnieje przyjaźń damsko-męska, chociaż z obserwacji uważam, że najlepiej gdy a)obie strony nie czują pociągu fizycznego do siebie i /lub b)obie strony są w szczęśliwych związkach.
W każdym razie- powiedz jej jasno co czujesz i jak to widzisz. Jeżeli nie chcesz być dla niej kimś więcej- ona ma prawo wiedzieć na czym stoi.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Relacja z innymi Cherry89 21 2 979 29 Lut 2016, Pon 11:20
Ostatni post: Anitax


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.