- Rośliny
#1
Starałem się znaleźć. Naprawdę!... Jednakże okazuje się, że wszędobylska zieleń - niezastąpiony element przyrody - nie ma nawet własnego kąta na forum. Żal.pl jak to się mówi, ale nic nadzwyczajnego. Widziałem wiele innych forów, które dotykał ten sam deficyt. Są tematy odnośnie storczyków, roślin owadożernych oraz blog sprzed (jak mniemam) przeprowadzki.

Ten temat poświęcam ogółowi roślin, bez których żaden zwierz przeżyć nie może. Może uda mu się zapuścić jakieś korzenie na tym forum, spróbować warto. Szczególnie, że sezon powoli się zbliża.

Dbacie o otoczenie, czy wam zwisa? Las to dla was kilka samosiejek, dwa gatunki drzew zajmujących hektary, śmietnik, a może coś innego? Jest coś w ogrodzie poza tują i różanecznikiem? Na oknie coś stoi, czy już uschło? Kapusta ozdabia wam przydrożne skwery? Działkę kto ma? Zajmuje się ogrodnictwem?...
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis l1a1o1:
  • Żółwik, Galadriela
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rośliny owadożerne nobody 39 9 173 14 Lut 2019, Czw 20:53
Ostatni post: l1a1o1


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.