- Sanatoria, kliniki?
#1
Jak w temacie - był ktoś w jakiejś specjalistycznej klinice leczącej zaburzenia fobii społecznej?
Ostatnio zwróciłem uwagę na kilka klinik, np warszawską "klinikę nerwic". Nie wiem czy takie ośrodki to coś dla kogoś z fobią społeczną, bo regulamin jest dość rygorystyczny... Zamiast drążyć temat z komentarzy na innych forach, pomyślałem, że lepiej udać się tutaj  :Stare - Uśmiecha się i puszcza oko:
Każda opinia na ten temat mile widziana.
Odpisz
#2
Witaj. Moim zdaniem nie warto tracić czasu na pobyty w klinikach. Jeśli masz trochę grosza polecam ci wizytę u dobrego hipnoterapeuty. Ja jestem po dwóch seansach i prawdę mówiąc nie poznaję siebie. Jestem bardziej otwarty na ludzi, nie boję się jak dawniej z nimi rozmawiać czy też załatwiać jakieś sprawy w urzędach. Myślę a nawet wiem, że jeszcze ze dwa góra trzy seanse i będzie w porządeczku. Mam tę przypadłość już 12 lat, leczyłem się u psychologa, psychiatry, brałem leki i nic poza otępieniem, przygnębieniem, brakiem nadziei na wyzdrowienie. Hipnoza jest naprawdę rewelacyjna-spróbuj wziąść ze dwa seanse a sam się przekonasz. Pozdrawiam.
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.