- Setaloft.
#1
Bierze ktoś z was? lub brał? działało? bo ja biorę ponad tydzień i czuję się beznadziejnie jak zawsze jak nie gorzej... faktem jest, że musiałam odstawić Tranxenne, który był świetny...

a poza tym... można pić jak się bierze Setaloft?
Odpisz
#2
Większość biorąc prochy pije. Ja drinkami zapijałam fluoksetynę
Odpisz
#3
Drinkami tabletki, chcesz mieć większe kłopoty ze zdrowiem, jeszcze padaczki dostaniesz.
Odpisz
#4
Bez przesady, jeszcze żyję
Odpisz
#5
Dobrze ,że żyjesz ale nie wolno brać leków i pić alkohol, zapytaj lekarza to powie Ci to samo.
Odpisz
#6
Wyluzuj. Nie potrzebuję prawienia kazań. Poza tym już jestem po psychotropach
Odpisz
#7
Nie bardzo Cię rozumiem, najpierw pytasz a potem masz pretensje o kilka słów, nazywasz je kazaniami ...
Odpisz
#8
Chyba coś Ci się pomyliło, to nie ja pytałam
Odpisz
#9
Dobra, sorry co mi się pokręciło ale dobrego przykładu nie dałaś, potem ludzie się dziwią skąd u nich jakieś drgawki.
Odpisz
#10
Nie każdy może być święty
Odpisz
#11
Nie wiem co ma do tego świętość, każdy robi błędy i każdy uczy się na błędach.
Chodzi przede wszystkim o to, by wspierać się dobrymi radami, żeby być zdrowym, zdrowym łatwiej żyć na tym świecie.
Odpisz
#12
tak czytam wasz powstały tu dialog i widzę, że pewnie każdy by mi powiedział co innego na pytanie "czy mogę pić biorąc leki"  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
Odpisz
#13
Jeszcze dopisze do moich wypowiedzi parę słów.
Pić nie tylko możesz ale powinnaś bo tableta może Ci w gardle stanąć jak na sucho zechcesz ją połknąć  :Stan - Uśmiecha się:, a jeśli chodzi o popijanie alkoholem to dobrze jest przeczytać ulotkę, która informuje czy można i spożywać procenty zażywając leki psychotropowe.
Odpisz
#14
heh, no tak  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język: popijać popijam  :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język:
nie tyle, że popijanie alkoholem, ale picie alkoholu podczas leczenia  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: na ulotce było napisane, że picie alkoholu sprzyja skutkom ubocznym i tyle. skutków ubocznych jest całkiem sporo, ale nie jest napisane, że mogę umrzeć  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:
Odpisz
#15
Dla pewności nie pij, a jeśli już to nie przesadź i będzie dobrze
Odpisz
#16
Ja biorę psychotropy i przyznam się że czasem sobie popijam alkohol ... nic mocnego .... tylko piwko  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:. Nie potrafię całkowicie zrezygnować z alkoholu. Nie mówię nic o tym mojej Pani doktor. Wiem , że nie byłaby z tego powodu zachwycona. Dlatego nie mówię o tym.
Odpisz
#17
Masz jakieś reakcje z lekiem? Jeśli nie to organizm jest odporny na taką mieszankę
Odpisz
#18
Ja kiedyś brałam Efectin i czasami piłam piwko i nic mi nie było. Chociaż lekarzowi też nic nie mówiłam  :Stan - Uśmiecha się: Raz tylko w trakcie jego brania byłam na weselu i wtedy piłam jakiś strasznie mocny bimber. I wiecie co? Prawie w ogóle się nim nie upiłam, a nie piłam mało. Tylko chciało mi się strasznie spać, a poza tym nic. Aż się zdziwiłam. No ale nie radzę ryzykować  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#19
Lilith mój organizm chyba dobrze reaguje na taką mieszankę. Oczywiście nie przesadzam z alkoholem .... no może dziś trochę więcej wypiłam bo była podwójna okazja imieniny mojego chrzestnego - Mariana i urodziny mojego ojca. Zrobiliśmy sobie grilla  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko: i wypiłam piwko  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: i trochę wiśniówki .... ale dobrze się czuję  :Stan - Uśmiecha się:. Poczekam trochę z zażyciem leków aż mi trochę "wyparuje"  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:. Nie polecam jednak częstego picia mocniejszych trunków i łączenia tego z psychotropami i nie tylko ...
Odpisz
#20
Strusiu jak było po Efectinie ?? Przyznam się że ja też go kiedyś brałam .... kiepsko się czułam po nim i dostałam jakiś lęków i urojeń  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:. Niemiło wspominam ten okres mojego leczenia  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:. Teraz biorę Ketrel. Jest o wiele lepiej. Ten lek nie ma prawie żadnych skutków ubocznych  :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:. Jedyny jego minus to jego cena .... prawie 100 zł za 60 tabletek. Starcza mi to na 20 dni.
Odpisz
#21
Mi bardzo pomógł. Miałam tylko na początku lekkie objawy udoczne, ale przeszły. Dwa razy się nim leczyłam i dwa razy pomógł. Ale nie brałam żadnych innych, wiec nie mam porównania  :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Co do ceny to te leki rzeczywiście drogie jak cholera... Ten efectin też pamiętam tani nie był...
Odpisz
#22
opinie są dość skrajne... jedni mówią, że pić pili dość spore ilości, inni, że w ogóle nie mogę pić :Stan - Uśmiecha się - Wystawia język: postaram się nie przesadzać o  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#23
No i właśnie o to chodzi. Nie trzeba być abstynentem, ale wszystko w granicach przyzwoitości...
Odpisz
#24
właśnie nie należy przesadzać .... wszystko w granicach. Zresztą moim zdaniem nawet jak się nie bierze leków to też się nie powinno tak upijać do "urwania filmu" ....
Odpisz
#25
ok i dzieki w ogole za odpowiedzi ;]
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leki  SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sertagen, Sertraline aurobindo, Sertranorm, Setaloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral) [SSRI] SharkyPL 573 405 132 26 Kwi 2019, Pią 21:12
Ostatni post: BeAloof


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.