- Siostra ma wesele w sierpniu.
#1
WOGOLE BOJE SIE PISAC O TYM NAWET. CO ZROBIC MAM . ZABIC SIE CZY CO. UPIJE SIE CHYBA I NIE POJDE WOGOLE, ALBIO ZABIJE. JESTEM ALKOHOLIKIEM TAK WOGOLE
#2
Spokojnie wesele dopiero chłopie daleko. Napisz czego się najbardziej obawiasz na tym weselu? Nie bój się tak jest dużo braci co mają siostry czekające na wesele i nie zabijają się z tego powodu. : )
#3
Czytam, za co dostałeś ostrzeżenie stałe i aż się ciśnie na usta, żebyś sobie ulżył w/g swojej propozycji. W każdym razie, za następny utworzony temat wielkimi literami dostaniesz ostrzeżenie stałe. Nie dbam, o to że piszesz z telefonu, czy nie masz rąk i piszesz ustami. Jeśli tak jest, to są różne możliwości, żeby sobie z tym poradzić (nie będę podpowiadał, bo Ty taki wspaniały jesteś, ujmy Ci przynosić nie chcę).

edycja:
A, napiszę więcej, co sobie będę żałował.    :Uśmiecha się puszczając oko: Napisz mi, jak Ty to robisz, że oczekujesz pomocy od ludzi, których wyśmiewałeś? ;> Jesteś socjopatą, czy co?
#4
Temat o weselu już istnieje i tam proszę pisać.

Dzięki.
#5
Nakładam blokadę na konto slawomir z powodu gróźb pod moim adresem na pw oraz dotychczasowej postawy.PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.