- Śmieszne sytuacje.
#1
Potraficie się z siebie śmiać? Na żywo jest pewnie ciężko, ale przypominając sobie różne sytuacje z przeszłości można się nieźle ubawić. Proponuję, żebyśmy opisywali w tym wątku różne takie sytuacje, w których nasza fobia doprowadziła do zdarzeń tak absurdalnych, że aż śmiesznych. Tak w ramach wyrabiania dystansu do siebie  :Uśmiecha się:

Może ja zacznę. Było tego pełno, ale będę dawkował  :Uśmiecha się puszczając oko:

Nie tak dawno dzwoniłem do dziekanatu w pewnej sprawie. Bardzo się spiąłem, żeby o niczym nie zapomnieć i żeby w miarę płynnie wszystko poszło. Odbiera kobieta, a ja rozpoczynam tak: "dziękuję". Kobieta parsknęła śmiechem, ja za chwilę też  :Uśmiecha się puszczając oko:

Odległa przeszłość, wręcz prehistoria. Przedszkole, stołówka, pora obiadowa. Zawsze zajmowałem swoje stałe miejsce, wśród znajomych osób, jedno z niewielu, w którym czułem się w miarę bezpiecznie. Tym razem trochę się spóźniłem i moje miejsce zajęła jedna dziewczyna. Zacząłem się awanturować i przepychać. Rozdzieliły nas dopiero przedszkolanki. Miejsca nie wywalczyłem  :Uśmiecha się puszczając oko:

Druga klasa podstawówki. To były wciąż czasy, w których nie odzywałem się do nikogo obcego dorosłego. Wychodziliśmy z klasy na jakąś przechadzkę. Zagrzebałem się przy swoich rzeczach i zostałem jako ostatni w klasie. Nauczycielka nie zauważyła mnie i zamknęła klasę. Ja oczywiście nie dałem żadnego znaku i musiałem przesiedzieć w samotności całą lekcję. Kiedy wrócili schowałem się za drzwiami i w momencie, gdy tłum rozwrzeszczanych bachorów rzucił do środka wtopiłem się między nich. Chyba nie zauważyli  :Uśmiecha się puszczając oko:

Na razie tyle. Śmiejcie się do woli i dajcie swoje historyjki  :Uśmiecha się:

PS. Mnie tu tak naprawdę nie ma  :Uśmiecha się puszczając oko: Tylko znalazłem moment i dorwałem się do komputera kumpla.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.