- Spanie w dzień
Mi się często chce spać jak wrócę z pracy. Ale powstrzymuję się przed tym. Wystarczy jedna godzina drzemki po południu i mogę zapomnieć o spaniu do godziny 1:00-2:00    :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
Tak jeszcze w temacie przestawiania się, położyłam się dość wcześnie i długo nie mogłam zasnąć, więc uchyliłam okno, żeby wywietrzyć pokój - zasnęłam bardzo szybko (z otwartym oknem, meh). Polecam świeże powietrze przed snem c:
Odpisz
Sprawa wygląda nieciekawie: kiedyś spałem w nocy 6-7 godzin i spałem pół godziny w ciągu dnia. Teraz śpię w nocy osiem godzin, a w ciągu dnia leżę pół godziny.
Zazdroźdź Nienawiźdź Flustracja

[Obrazek: 4583263ad0fbe18a.gif]
Odpisz
Niestety prawie codziennie podsypiam w dzień w godzinach popołudniowych od 1 h do 2 , myślę , że jest to spowodowane ciągłym napięciem i różnego rodzaju lęki potrafią wykończyć, potrzebuję takiej jakby regeneracji.
Odpisz
A ja kiedyś czytałam w książce o fizjologii snu że takie krótkie drzemki do 30 minut w ciągu dnia to nic złego , a wręcz nawet dobrego, bo pozwalają się zregenerować i nawet są zalecane. Gorzej jest jeśli ten czas jest dużo dłuższy.
Nieważne jest w moich oczach, czy człowiek będzie mniej czy więcej posiadał. Ważne jest, czy będzie mniej czy bardziej człowiekiem .....

Antoine de Saint-Exupery Twierdza
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

              Reklama