- Stop PiSlamizacji Polski
#1
Podczas gdy reżymowe media milczą na temat ściągania ukradkiem do Polski imigrantów z egzotycznych krain, internet grzmi o niepojącym wzroście liczby imigrantów. Wojciech Cejrowski na swoim tweeterze zachęca do nadsyłania zdjęć i doniesień obrazujących problem islamizacji naszej ojczyzny:
https://twitter.com/TheCejrowski/status ... 4424704000

Czy zauważacie wokół siebie więcej obcych nam kulturowo imigrantów? Jak myślicie, czemu PiS ich ściąga mimo wcześniejszych zapewnień, że tego robić nie będzie? Czemu robi to potajemnie? Czemu media reżymowe nie poruszają tego wątku?

Cejrowski zwraca uwagę również na ogłoszenia, w których poszukuje się pracowników do kopania rowów z biegłym angielskim. Po co biegły angielski do kopania rowów? Czy nie po to, żeby to nie Polak miał te rowy kopać? Dlaczego i dla kogo ściągamy imigrantów? Bo Unia każe, dla korporacji, które w ten sposób nabywają tanią siłę roboczą? O co w tym wszystkim chodzi?

Zapraszam do dyskusji
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis towarzyski.pelikan:
  • dziewczyna z naprzeciwka
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.