- Stowarzyszenie Nocnych Marków [01:00 - 05:00]
#1
Ten temat w zamyśle ma być alternatywą dla "Społeczności", czyli rannych ptaszków. Pisać można jak w temacie, od 01:00 do 05:00 nad ranem, jeżeli wolicie od północy to dajcie znać i zmienię. Wiem, że jest na forum paru nocnych marków (w tej chwili widzę czterech) i pomyślałam że fajnie gdyby powstał temat właśnie dla nich. Jak w "Społeczności" (tylko trochę odwrotnie) zgłaszać się można w stylu: "Wstałem o...", "Nie śpię, ponieważ...", co właśnie robicie, co zamierzacie zrobić do rana, jakiej muzyki akurat słuchacie (wiem że taki temat już jest, ale chodzi mi tu o bardziej klimatyczne 'nocne' brzmienia). Mogą być również rozmaite inne wynurzenia, jak na przykład moje pod spodem.

Jestem typową sową. Lepiej mi się uczy i robi cokolwiek w nocy. Dnie, szczególnie wiosenne i letnie, mnie przytłumiają, mulą w głowie. W nocy lepiej się myśli, łatwiej się skupić. Miewam wyrzuty sumienia przez to 'przestawienie', największe kiedy czasem budzę się i jest dobrze po południu, a pół dnia już zdążyło mi uciec. Przeraża mnie, kiedy tak późno wstaję wydaje się że czas jeszcze szybciej płynie i życie przecieka przez palce, że mogę nie zdążyć zrealizować tego co sobie zamierzyłam czy poznać wszystkiego co bym chciała poznać. Najchętniej nie spałabym w ogóle, to dla mnie strata czasu. Nie potrafiłabym się jednak dobrowolnie przestawić na dzienny tryb życia, jedynie w przypadku gdybym znalazła pracę do której musiałabym rano wstać (co mi się też niespecjalnie uśmiecha, bo wtedy musiałabym przesypiać noc). Poranki kojarzą mi się z gonitwą, pośpiechem, a ja nie lubię się spieszyć.

Dziś (właściwie to już wczoraj) wstałam o 12, uczyłam się trochę, niby nie do końca tego co powinnam ale zawsze, poszperałam po sieci w poszukiwaniu ciekawych fotografii/obrazków, w międzyczasie czytałam forum. Jutro (dziś) raczej się nie wybiorę na zajęcia, mam angielski, ale niezbyt przyjemnie się zapowiada (dyskusja itp.) więc pewnie odpuszczę. Niby jakiś wykład też jest, ale nigdy na nim nie bywam, to i tym razem nie zrobię wyjątku. Spać pewnie pójdę około 4 nad ranem, jak zwykle.

Co do muzyki to w tej chwili słucham Theodora Bastarda oraz Tool'a. Ktoś zna jeszcze coś ciekawego na noc?
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.