- Symbol miły, uśmiechnięte fobisie
#1
Jest nas tutaj całkiem pokaźna grupa miłych osób, a każdy z nich charakteryzuje się pewną cechą czyli unikaniem ludzi i strachem przed nimi.
A może dobrze jest czasem zwalczyć strach całkiem niezwyczajnymi sposobami i eksponować się na sytuacje wszelkie trudne, ale znośne.

Wpadłem na taki pomysł, według mnie ciekawy, ale według innych może godny wyśmiania, żeby skonstruować takie koszulki forumowe (czarne, to ulubiony kolorek), ładne, z prostym minimalistycznym symbolem charakterystycznym bardzo. I czasem jak ktoś by miał ochotę na trochę odwagi, to mógłby ją założyć i wyjść w ten sposób na miasto, narażając się na spojrzenia wtajemniczonego środowiska.
A potem można czasem napisać też tutaj na forum "widziałem miłą dziewczynę koło ulicy Koszykowej, szła żwawo w stronę centrum, pozdrawiam serdecznie" i ktoś się uśmiechnie i pomyśli "jej, to o mnie".

Jednak wymagana jest zdecydowana odwaga podczas wyjścia w takiej koszulce i to też może pomóc nawiązać z kimś kontakt taki realny, ale z "oswojoną" osobą kimś, kto rozumie i wie.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.