- szpitale
#1
Czy ktos zna jakis fajny szpital dla fobikow? jak tak to napiszczie adres a najlepiej numer telefonu do tej kliniki....fajnie jakby to bylo nie daleko mnie....ja z okolic bielska bialej....
Odpisz
#2
Nie ma szpitali dla osób cierpiących na fobię społeczną... są tylko dla ogółu chorych psychicznie  :Wystawia język:
Odpisz
#3
Są szpitale z oddziałami specjalizującymi się. Popatrz na forum, ba ja spać idę.

W ogóle to gdzieś trzeba to przykleić.
Odpisz
#4
wiem ze nie ma konkretnie szpitali ale sa kliniki..... moja p.psycholog powiedziala ze takie cos by mi sie przydalo he....co wy na to? warto czy nie?
Odpisz
#5
Mnie moja psycholog chce wysłać na oddział dla nerwicowców. To jest rodzaj oddziału dziennego. Też powiedziała że by mi się przydało, chociaż ja sam nie wiem..
Odpisz
#6
...
Odpisz
#7
Sosen, ja na Twoim miejscu skorzystałbym z takiego leczenia  :Uśmiecha się: Sam chciałem iść na oddział dzienny, ale po miesiącu spędzonym na oddziale zamkniętym (który niewiele się różni od więzień z łagodnym rygorem :?) miałem dość jakiegokolwiek leczenia i ostatecznie dałem sobie z tym spokój  :Wystawia język:  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#8
Mi się jednak wydaje, jak to już ktoś na forum pisał, że tam starają się leczyć ludzi "hurtowo". Wrzucają wszystkich do jednego worka i rozmawiają o swoich problemach. Mi się wydaje, że to nie zda u mnie egzaminu. A poza tym nie chcę przeżyć kolejnej traumy  :Uśmiecha się puszczając oko:
Odpisz
#9
Ja przeżyłem... przygodę, trauma szybko zniknęła  :Uśmiecha się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.