- Szybkość łącza internetowego.
#1
Kurcze, mam prywatny dział. 8) Bo nikt inny nie zakłada tu wątków.    :Wystawia język:

* * *

Mój wynik:
[Obrazek: 188795808.png]
Jak klikniesz w obrazek, otworzy Ci się strona, gdzie możesz to przetestować. Podczas testowania nie należy nic pobierać z Internet'u i komputerowi też lepiej dać spokój. Aha, trzeba kliknąć żółtą piramidkę.

Od razu śpieszę z wyjaśnieniem, że jest nieprawdziwy. Tzn. wykonany uczciwie, ale po prostu ta procedura testowa się wykłada przy testowaniu mojego dostawcy netu. Otóż serwer dostępowy przydziela na pierwszy megabajt (czy tam ileś) maksymalny transfer, jaki wynika z równego podziału pasma między aktualnie korzystających użytkowników. Oznacza to, że gdyby w danym momencie nikt nie korzystał z dostępu do internetu, to miałbym startowy-chwilowy transfer na poziomie 35Mbps, bo takim łączem jest podpięty ten serwer. Oczywiście ten efekt się powtarza, jeśli później przed krótki okres czasu nic nie pobierać. Niemniej przy pobieraniu większych plików transfer szybko wraca i stabilizuje się na poziomie 1Mbps, bo za taką opcję płacę. Taka technika jest bardzo praktyczna, przy przeglądaniu stron WWW, ponieważ bardzo szybko się ładują, a rzadko która jest większa niż 1MB. I przecież przy przeglądaniu stron występują rzeczone przerwy, więc net sobie śmiga. Bardzo mądra technika i miły ukłon ze strony naszego usługodawcy. Właścicielem tej firmy jest mój kolega z liceum. [Obrazek: kwadr.gif]
[Obrazek: bgz24n.gif][Obrazek: cutehamster.gif]
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.