- Telefonowa twórczość
#1
Zapewne wielokrotnie Wasz telefonowy słownik wiedział lepiej, co macie na myśli i wychodziły z tego niezłe kwiatki. Ja dzięki nadgorliwemu słownikowi zaczęłam tworzyć wiadomości pisane wyłącznie za pomocą jego sugestii. Tu możecie się podzielić zarówno przekształconymi zdaniami, wiadomościami, jak i całymi poematami tworzonymi za pomocą podpowiedzi   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: Ja zacznę:

Kto jest na prawdę to jest w tym tygodniu nie dam się w nim nie ma co się dzieje z tym zrobić bo ja nie mam czasu i energii i siły do walki o władzę i nie ma sensu i nie ma co się stało z twoim telefonem komórkowym nie wiem jak się nie stało się coś ciekawego na prawdę nie mam czasu na nic siły do tego nie będzie to dla nas nie będzie tak jak ja to nie jest tak jak ja to co się dzieje w tym samym roku zdobył brązowy medalista mistrzostw świata juniorów młodszych czytelników w tym tygodniu na pewno będzie to dla nas to jest tak źle się czuję i co teraz masz na myśli mówiąc to co ty robisz że nie jest to że nie ma sensu się w nim nie tak źle nie było tak

Strasznie mi się spodobało pogrubione zdanie   :Stan - Uśmiecha się - Szeroko:


Słownik w HTC bywa dość wulgarny, ale tu akurat nic takiego nie wplótł   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: Nie tak, jak gdy pisałam "Dobrze w tym wyglądam":

[attachment=326]
[-] 8 użytkowników polubił(o) wpis Czereśnia:
  • Shiro, Omul, piotrer09, Szary, bajka, WinterWolf, Empty box, trash
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.