- Telepatia
#1
Przez brak znajomych i generalnie kontaktów z ludźmi zaczynam chyba wariować. W pracy jedynymi słowami są te powitalne, w domu niewiele więcej. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że potrafię usłyszeć myśli innych i skierować do nich odpowiedź, bądź też odwrotnie. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją, kiedy "rozmówca" zdawał się słyszeć jakie myśli do niego kieruje np. "jeśli mnie słyszysz spójrz mi na rękę", po czym tak się działo. Powiedziałem coś śmiesznego - usłyszałem czyjś chichot, "wyzywałem kogoś" - ktoś odpowiedział spier, przykłady można mnożyć. Ma/miał ktoś podobnie? Jeśli jest to możliwe, na co wiele wskazuje - jestem przerażony.


Czytając tego posta z boku, odnoszę wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to niedługo chyba będę nadawać się do zawinięcia w kaftan.
Odpisz
#2
.....
Odpisz
#3
/przenoszę do inne zaburzenia psychiczne

zgłoś się do swojego psychiatry. powinien cię obserwować i zmienić ewentualnie leki, jeśli te odczucia nie miną. Nie polecam obserwacji takich odczuć na własną rękę, bo w pewnym momencie możesz stracić umiejętność rozróżnienia czy dzieją się naprawdę czy nie. Lekarz jest po to, by ocenić bardziej obiektywnie z boku.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis BlankAvatar:
  • Kiwi
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.