Lista testów
  • W wypadku niektórych testów, informację o tym, co badają otrzymasz dopiero po rozwiązaniu. Jest to celowy zabieg obiektywizujący wynik. Dlatego lepiej nie szukać informacji na temat danego testu, zanim się go nie ukończy.
  • Część prezentowanych tutaj testów nie posiada polskich norm (brak polskich badań, bądź reprezentatywnej próby dla polskiej populacji), dlatego należy ostrożnie podchodzić do wyników podczas diagnozy indywidualnej.
  • Zaznaczamy, że otrzymany wynik z danego testu nie jest jednoznaczny z diagnozą i nie zastąpi wizyty u specjalisty. Testy psychologiczne stanowią pomoc diagnostyczną.
  • Podane przez ciebie dane nie są udostępniane publicznie, poza zbiorczym, anonimowym, zestawieniem wszystkich zebranych wyników w statystykach. Do statystyk będziesz mięc dostęp po ukończeniu testu.
  • Jeśli jesteś zarejestrowany, to twój wynik zapisze się w zakładce "Moje wyniki", dzięki czemu będziesz mógł powrócić do niego bez potrzeby ponownego rozwiązywania testu. Inni użytkownicy nie mają dostepu do twoich wyników - każdy ma tylko do swoich. Możesz usunąć swój wynik z zakładki "Moje wyniki", ale jest to operacja nieodwracalna.
FOBIA SPOŁECZNA: Skala Lęku Społecznego Liebowitza, wersja do samoopisu dla dorosłych (LSAS-SR)
FOBIA SPOŁECZNA: Skala Lęku Społecznego Liebowitza, wersja do samoopisu dla młodzieży (LSAS-CA-SR)
OSOBOWOŚĆ: Kwestionariusz Stylów Autoprezentacji
OSOBOWOŚĆ: Zrewidowana Skala Nieśmiałości (RCBS)
SPEKTRUM AUTYZMU: Kwestionariusz AQ - wersja dla dorosłych
ZABURZENIA LĘKOWE: Kwestionariusz GAD-7
ZABURZENIA NASTROJU: Kwestionariusz Zdrowia Pacjenta-9 (PHQ-9)

Moje wyniki

PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.