- Tracę pamięć?
#1
Czasem mam wrażenie że tracę poczucie ciągłości wydarzeń, a nawet ciągłosci siebie. Boje sie ze zapomne kim jestem, ile ma lat a nawet jak się nazywam
Odpisz
#2
Bierzesz może jakieś leki? Ja miałam wrażenie, że po paroksetynie gorzej zapamiętywałam/kojarzyłam.
Odpisz
#3
Odkąd sięganm pamiecią bbiorę jakieś leki. Moze to po nich, ale od wielu lat brałam clonazepamum i lamitrin a nie wiem czy któryś z tych specyfików tak moze działac.   :Stan - Niezadowolony - Płacze:
Odpisz
#4
wszystkie leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe mogą powodować osłabienie pamięci, szczególnie tej krótkotrwałej, no i problemy z koncentracją.
Odpisz
#5
na stałe? czy wszystko wraca do normy po odstawieniu?
Odpisz
#6
Czasem jest lepiej a czasem wszystko wraca, nie wiem, moze to przez clonazepamum.
Odpisz
#7
Cyklop napisał(a):na stałe? czy wszystko wraca do normy po odstawieniu?
wraca do normy
Odpisz
#8
Do normy to nie wraca   :Stan - Niezadowolony - Smuci się: nigdy. czasem jest po prosdstu lepiej a potem objawy wracają.
Odpisz
#9
zaburzenia pamięci, czy problemy ze skupieniem mogą być również z powodu samych stanów depresyjnych, czy lękowych ale jeśli są wywołane lub nasilone przez leki, to ustąpią lub zmniejszą się po odstawieniu.
Odpisz
#10
na szczescie w przegladarce masz opcje automatycznego logowania   :Stan - Uśmiecha się: dodaj forum do ulubionych, jak zapomnisz to ci przypomnimy   :Stan - Uśmiecha się:

Owszem, rozweselający komentarz (choć nie wiadomo kogo i jak), ale czy coś pomógł w temacie?
/Michał.
Odpisz
#11
Dzięki za dobre chęci. Moze skrzystam z przypomnienia :-D :-D
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.