- Trittico CR i Venlectine
#1
Pewnie już ktoś o tych lekach pisał jak działają, ale ja nigdy się nie leczyłam i mam małe obawy.
Brałam i biorę w bardzo małych ilościach afobam. Tzn ćwiarteczkę rano i drugą około 13 i tyle. Na weekend w ogóle ich nie łykam.

Byłam u psychologa kilka razy i nie powiem pomógł, zaproponował oddział , bo mam objawy psychosomatyczne, ale podziękowałam.
I wczoraj wizyta u psychiatry, bo afobam wiadomo to lek doraźny i długo się go nie stosuje.

Dwa leki :
Trittico CR dawka - 1/3 na noc
Venlectine dawka 3,75 - 1 tabletka na dzień


Pani doktor powiedziała, że to jest malutka dawka, ale mimo wszystko mam pewne obawy, prowadzę auto i chciałabym mieć pewność, że te leki dobrze działają no i że pomagają to najważniejsze.A i jeszcze jedno czy takie leki jak te co wymieniłam mogą zaburzać cykle miesiączkowe? Bo kurcze zapomniałam zapytać psychiatry.
Marta
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leki  TRAZODON (Trittico) [SARI] Anima Libera 33 41 372 20 Wrz 2018, Czw 21:28
Ostatni post: Caveman27
  Leki  WENLAFAKSYNA (Alventa, Axyven, Efectin, Efevelon, Faxigen, Faxolet, Lafactin, Olwexya, Oriven, Prefaxine, Symfaxin, Velafax, Velaxin, Venlafaxine bluefish, Venlectine) [SNRI] WolfGhost 393 528 801 11 Wrz 2018, Wto 19:17
Ostatni post: halala


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.