- Ulubione miejsca we Wrocławiu
#1
Ciekawa jestem jakie są Wasze ulubione miejsca we Wro.

Nie chodzi mi za bardzo o bary/restauracje czy atrakcje turystyczne, a o miejsca o nietypowym klimacie, takie, w których coś szczególnie Was urzekło lub po prostu dobrze się tam czujecie.

Ja już kilka lat temu ukochałam sobie ulicę Mierniczą, a szczególnie odcinek między ul. Traugutta, a Komuny Paryskiej.
Przez lata zachowała się tam iście powojenna atmosfera, gdyby nie to, że przy ulicy stoją nowe samochody, można by naprawdę poczuć się jak w połowie ubiegłego stulecia. Nawet fasady sklepów wydaje się, że pozostały niezmienione - nic nie świeci, nie próbuje chamsko przyciągać uwagi przechodnia, można iść z głową uniesioną do góry i podziwiać elewacje pięknych, choć dziś niszczejących już kamienic.
Kiedyś mieszkałam niedaleko i przynajmniej raz w tygodniu przechadzałam się tamtędy. Nikt z moich znajomych nie podzielał mojej fascynacji i już myślałam, że jestem jakaś dziwna, aż tu pewnego dnia na mojej ukochanej ulicy rozstawił się plan filmowy "Mostu szpiegów" Stevena Spielberga. : D
Chciałam dodać jakieś zdjęcie, ale żadne ze znalezionych nie ukazuje tego, co ja naprawdę tam widzę.

Czekam na Wasze typy.   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Jakby zebrało się trochę ciekawych miejsc, to chętnie wybiorę sie też na jakąś wycieczkę po takich perełkach.
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.