- Ustawka youtuberów w Berlinie
#1
W Berlinie zorganizowali sobie taką własną wersje naszego Fame MMA tyle że takiego bardziej ulicznego i z udziałem swoich fanów   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:


http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-...-berlinie/


Dwóch skonfliktowanych ze sobą youtuberów postanowiło załatwić swój konflikt wręcz na Alexanderplatz, szkoda że jeszcze wciągnęli w to swoich widzów. Łącznie w bójce wzięło udział około 50 osób. Do ich rozdzielała musiało zaangażować się 100 funkcjonariuszy policji, kilku zostało rannych. Jednak to do końca nie pomogło bo później jeszcze 20 osób obrzucało się kamieniami na stacji metra akurat właśnie tam gdzie metro przejeżdża.
Odpisz
#2
Jutuberstwo jest dla zwierząt
Odpisz
#3
To jakaś patola typu Magical czy Rafonix czy powiedzmy ze bardziej ogarnięci ludzie?
Odpisz
#4
Ciężko mi powiedzieć, nie oglądam niemieckich youtuberów. Dowiedziałem się o nich po raz pierwszy dopiero jak czytałem artykuł. Z opisu wynika że to nie jest raczej content dla mnie.
Jeden z nich pochodzi z arabskiej rodziny przestępczej więc raczej za dobrze to tam nie będzie.
Odpisz
#5
Szkoda, że nie wzięli ze sobą jakichś kłujących przedmiotów. Przynajmniej kilku by ubyło   :Stan - Uśmiecha się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.