- W większym gronie nic nie mówię..
#1
Witam
jestem tu nowa..nie jestem pewna czy mam fobie społeczną, chociaż często wstydze się być np.na siłwoni czy w szkole..wszędzie tam gdzie jest dużo ludzi czuję się nieswojo.Bywają dni że jest śietnie i czuje się bardzo pewna siebie i lubiana..ale czasem zamykam się zupełnie w sobie a że jestem osobą atrakcyjną i nie mam problemu z patrzeniem ludziom prosto w oczy moje zachowanie odbierane jest zapewne jako "wyniosłość".Często zdarza mi się np wychodzić przed czasem z siłowni (mimo że mam ochote jeszcze ćwiczyć) ponieważ jest za dużo ludzi.Kiedyś na siłowni nie sprawiało mi to problemu a ostatnio zaczęłam nawet chodzić specjalnie w godzinach gdy jest mniej osób.

Teraz Najważniejsze! Mam spory problem z zachowaniem się w większm gronie ludzi, nawet jeśli są to osoby które widzę któryś raz.. niewiem wtedy co mówić, nie łapie tak szybko jak inni tekstów, aluzji itd...czasami są to rozmowy naprawde o niczym, wystraczyło by wtrącić pare zdań ale ja nie umiem..kolejny problem to fakt że ma bardzo cichy głos. Najbardziej blokuje się przy pewnych siebie wygadanych dziewczynach..wiecie o jaki typ mi chodzi?? Prosze o jakaś pomoc   :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#2
jestes niesmiala, wrazliwa i tyle
Odpisz
#3
hej, ile takich tematów tu już było...   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: a propos wygadanych to chyba jedną taka dziewczynę wystraszyłam moim gadulstwem   :Stan - Różne - Ziewa:
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie mam nic do powiedzenia w towarzystwie... :( Lilith75 100 33 879 23 Lip 2009, Czw 22:19
Ostatni post: Kemi


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.