- [WARSZAWA] Bezpłatna psychoterapia FS z wykorzystaniem VR (badania kliniczne)
#1
Witam, ruszyła rekrutacja do badań klinicznych, jeśli jesteś osobą, która cierpi na fobię społeczną i chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w naszym projekcie, i podjąć się terapii za pomocą technologii VR zapraszamy do rejestracji!

Badania są nieodpłatne, jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz się zarejestrować w linku poniżej, tam też mogą państwo zapoznać się z podstawowymi informacji:


http://www.tomorrow.pro/vrmind/

możesz nas śledzić również na fbku:

https://www.facebook.com/VRMINDTOMORROW/
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Od:
  • alette
Odpisz
#2
przenoszę do działu pomoc
Odpisz
#3
Zdaje się, że jest małe zainteresowanie projektem- a szkoda, bo badanie bezpłatne, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Jeśli ktoś się waha, zachęcam do zarejestrowania się, co szkodzi spróbować? :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#4
Ehh jak coś fajnego to zawsze daleko ode mnie  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:
Odpisz
#5
Kurcze ale szkoda ze u mnie ciężko z dojazdem aktualnie do stolicy, z miesiac temu nawet bym się nie wahała bo często tam byłam
Odpisz
#6
Czy ktoś się rejestrował i dostał może jakąś potwierdzająca odpowiedź albo informacje na temat ewentualnej dalszej rekrutacji? U mnie była cisza aż do maila z pytaniem skąd miałam informację o badaniu, nie wiem czy może jest za mało chętnych i nic się nie ruszyło czy może już mnie coś ominęło :forak:
Odpisz
#7
(30 Lis 2018, Pią 1:34)db napisał(a): Czy ktoś się rejestrował i dostał może jakąś potwierdzająca odpowiedź albo informacje na temat ewentualnej dalszej rekrutacji? U mnie była cisza aż do maila z pytaniem skąd miałam informację o badaniu, nie wiem czy może jest za mało chętnych i nic się nie ruszyło czy może już mnie coś ominęło :forak:

Wydaje mi sie ze badania juz sie zaczęły we wrzesniu i to raczej nieaktualne niestety ale pewnosci nie mam
Odpisz
#8
Ah, no to szkoda, mogliby chociaż dać jakieś info zwrotne, zwłaszcza, że przy rejestracji nie podawało się żadnych szczegółów ani nic. W takim razie musieli mieć chyba tabuny chętnych  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:

EDIT: sorry, odpisali już, że badanie jeszcze się nie odbyło, więc to kwestia braku chętnych jednak, jeśli macie chęć, ale się wahacie to zgłaszajcie się bo się w końcu nie odbędzie :forak:
[-] 2 użytkowników polubił(o) wpis db:
  • alette, Taszka9919
Odpisz
#9
(30 Lis 2018, Pią 7:22)Taszka9919 napisał(a):
(30 Lis 2018, Pią 1:34)db napisał(a): Czy ktoś się rejestrował i dostał może jakąś potwierdzająca odpowiedź albo informacje na temat ewentualnej dalszej rekrutacji? U mnie była cisza aż do maila z pytaniem skąd miałam informację o badaniu, nie wiem czy może jest za mało chętnych i nic się nie ruszyło czy może już mnie coś ominęło :forak:

Wydaje mi sie ze badania juz sie zaczęły we wrzesniu i to raczej nieaktualne niestety ale pewnosci nie mam

Taszka9919
z tego co przeczytałam na fb badania będą trwały do 2019 roku. Zarejestrowałam się nawet dwa razy i jak dotąd brak odpowiedzi...

(30 Lis 2018, Pią 11:56)db napisał(a): Ah, no to szkoda, mogliby chociaż dać jakieś info zwrotne, zwłaszcza, że przy rejestracji nie podawało się żadnych szczegółów ani nic. W takim razie musieli mieć chyba tabuny chętnych  :Stan - Niezadowolony - Smuci się:

EDIT: sorry, odpisali już, że badanie jeszcze się nie odbyło, więc to kwestia braku chętnych jednak, jeśli macie chęć, ale się wahacie to zgłaszajcie się bo się w końcu nie odbędzie :forak:

Odbędzie się, mam taką nadzieję, możliwe, że brak kandydatów? Jak długo czekaliście, zanim do Was odpisali na maila?
Odpisz
#10
Tutaj można poczytać więcej: https://www.facebook.com/VRMINDTOMORROW/?__xts__[0]=68.ARBY45cb_jfUx_-0ZhUWxxlGZjPDgiWW8-pjmKK-A-ILwIUPb0hOyxWEk2tAvQBLP3oAxMZWnkTsxvSiiT8gED8xPsGKO9cJhZgNdzrfq4mbFN1YKQT6UObGlpVWAqnk-M21LC-_rxJMx6_Idu2BPYMlfCDfmh95gOjUasXovkmd_qDbsFh_lk8jU9FEs1uEHXEZ888vk2sSMSCbqCs1fTxKp881tSnMCdwI2unY4Kb3JUziXerDtkBn2o2QepAktj114J3e3DDzV5jqwXHryFAqgf4RjdGZhBBNzyG4aeZYSV1YnQHo03WyVsoE0osvWcc&__tn__=k*F&tn-str=k*F

Potrzebują 150 osób i "Planowany okres badania: IX.2018-II poł. 2019." 

28 listopada napisali: Wirtualna rzeczywistość czeka na uczestników badania! zapisz się!

#VR #badania #fobiaspoleczna #rekrutacja
Odpisz
#11
Też sie zarejestrowałam zobaczymy
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Taszka9919:
  • alette
Odpisz
#12
Właśnie się zarejestrowałem.   :Stan - Uśmiecha się - Pewny siebie: Oby tylko praca pozwoliła mi na wzięcie udziału.
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Cytrus:
  • alette
Odpisz
#13
(02 Gru 2018, Nie 2:56)alette napisał(a): Odbędzie się, mam taką nadzieję, możliwe, że brak kandydatów? Jak długo czekaliście, zanim do Was odpisali na maila?
No właśnie mi chodzi o to, że jak nie uzbierają kandydatów to nie będzie badania xd
Rejestrowałam się jakoś w okolicach 20 września a parę dni temu dostałam maila z pytaniem skąd miałam info o badaniu - "w celu udoskonalenia metody rekrutowania pacjentów oraz ułatwienia kontaktu", stąd mój wniosek, że ciężko z chętnymi, co w sumie jest dziwne, bo chyba teraz długo się czeka np. na terapie NFZ, no ale nie wiem.
Jest też tam mowa o badaniu pilotażowym, ciekawe czy się odbyło   :Stan - Zastanawia się - Podejrzliwy:
Odpisz
#14
(03 Gru 2018, Pon 0:52)db napisał(a):
(02 Gru 2018, Nie 2:56)alette napisał(a): Odbędzie się, mam taką nadzieję, możliwe, że brak kandydatów? Jak długo czekaliście, zanim do Was odpisali na maila?No właśnie mi chodzi o to, że jak nie uzbierają kandydatów to nie będzie badania xd
db jeśli już zaczęli to chyba poczekają, aż uzbira się tych 150 lękliwych społecznie. To bardzo ważne badania, kilka lat temu były w Polsce dostępne terapie przy użyciu wirtualnej rzeczywistości, tyle, ze były bardzo drogie. Napisałam do nich poprzez fb, ciekawe czy odpiszą...
Odpisz
#15
Witajcie,

Badania są w przygotowaniu, prosimy o cierpliwość, jeśli istnieje taka możliwość, udostępniajcie wiadomość o uruchomionej rekrutacji! Wasza pomoc jest niezbędna, a badania są bezpłatne i prowadzone przez grono doświadczonych specjalistów.
Odpisz
#16
(03 Gru 2018, Pon 3:28)alette napisał(a): db jeśli już zaczęli to chyba poczekają, aż uzbira się tych 150 lękliwych społecznie. To bardzo ważne badania, kilka lat temu były w Polsce dostępne terapie przy użyciu wirtualnej rzeczywistości, tyle, ze były bardzo drogie. Napisałam do nich poprzez fb, ciekawe czy odpiszą...
Chodziło mi o podaną tam informację o badaniu pilotażowym na 20 osób, pomyślałam, ze może one się już odbyło.

Hm, nie wiedziałam, że u nas też już były takie terapie, masz może gdzieś jakieś info na ten temat?
Odpisz
#17
Sprawdźcie swoje skrzynki mejlowe, powinniście dostać info z VR Mind. Ja dostałem maila 7 stycznia, a dziś miałem od nich telefon z pytaniem w jakich godzinach bym był dostępny. Całość ma ruszyć w marcu i trwać 7 tygodni.
Odpisz
#18
Dzień dobry,
ponawiamy zaproszenie do udziału w projekcie.
Rzeczywiście ruszamy w marcu, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział i uczestniczyć w nieodpłatnej terapii w Warszawie - zapraszamy!

Realizujemy projekt badawczy dotyczący terapii fobii społecznej z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Nasze programy: VR Mind oraz VR Mind+ mają wyposażyć terapeutów oraz pacjentów w skuteczne narzędzia pracy wspierające leczenie fobii społecznej.
Serdecznie zapraszamy osoby z fobią społeczną, osoby odczuwające silny lęk w sytuacjach społecznych do uczestnictwa w projekcie.

Nasze badania prowadzone są z poszanowaniem zasad etyki, dobrych praktyk klinicznych i najwyższych standardów naukowych. W ramach programu oferujemy uczestniczącym osobom nieodpłatną terapię poznawczo-behawioralną. Badania będą prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów pod nadzorem Rady Naukowej. Skład Rady Naukowej oraz więcej informacji o projekcie znajduje się na naszej stronie http://www.tomorrow.pro/vrmind/.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości-zapraszamy:

tel. 535 143 615

badania@Tomorrow.pro

http://www.tomorrow.pro/vrmind/

Social media: https://web.facebook.com/VRMINDTOMORROW/
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Tomorrow:
  • Pepe
Odpisz
#19
Bierze ktoś udział w badaniu pilotażowym? :forak:
Odpisz
#20
Ja  :Stan - Uśmiecha się:
Odpisz
#21
(31 Sty 2019, Czw 19:30)kyle napisał(a): Ja  :Stan - Uśmiecha się:
 :Stan - Uśmiecha się - Pewny siebie:
Odpisz
#22
I jak? Dopiero dzisiaj o tym przeczytałam i jestem bardzo zaciekawiona. Czy ktoś stąd faktycznie korzysta z badania?
Odpisz
#23
Ja się zarejestrowałem ale dopiero dziś  :Stan - Niezadowolony - Smuci się: Może jednak ruszy jeszcze jakaś tura. Zawsze marzyłem właśnie o takiej metodzie, że chętnie bym jej spróbował bo słyszałem że w różnych
fobiach się to stosuje.
Odpisz
#24
Ta terapia jest cały czas aktualna. Szukają kolejnych osób.
Odpisz
#25
Star 
Polecam!
Nie tylko ze względu na możliwość skorzystania z "eksperymentalnej" metody terapii, ale po prostu terapii. Sama trafiłam do grupy kontrolnej i odbyłam cykl spotkań "zwykłej" poznawczo-behawioralnej i jestem bardzo zadowolona. Spotkania, choć ograniczone (podobno najlepiej żeby taka terapia trwała ze 2 lata) naprawdę dużo mi dały i pozwoliły ruszyć z miejsca w kilku obszarach, sama jestem zaskoczona efektami. Od czasów terapii grupowej pracowałam nad fobią samodzielnie i to też przynosiło pewne efekty, terapia indywidualna była dla mnie nowością, ale obecność i wpływ pani terapeutki okazały się bardzo wartościowe no i w sumie niezastąpione, bardzo ciekawe nowe doświadczenie  :Stan - Uśmiecha się:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis db:
  • anonimowy_kuba
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.