- Wokół kogo kręci się świat?
#1
Cześć    :Uśmiecha się:
To mój pierwszy post, w którym zapoczątkuję jakiś konkretny temat na forum, więc wybaczcie, jeżeli coś dubluję lub piszę w nieodpowiednim dziale.
Podejrzewam, że każdy z nas ma w swoim otoczeniu osobę, ba! nawet kilka osób, które potrafią przytłoczyć swoim "ja".
Gdybyście mieli takich prawdziwych przyjaciół, od serca, oczywiste byłoby dla Was, że możecie mu wszystko powiedzieć. O swoich problemach emocjonalnych, trudach codziennego życia, o największych sekretach. To jest w porządku, jak najbardziej. Kiedy zaczyna się problem?! Gdy wszystkie Wasze rozmowy kręcą się wokół tylko jednej ze stron, gdy każdy temat zapoczątkowany przez jedną osobę zaraz zbacza na tę drugą i tak za każdym razem. Gdy opowiadam o sobie, to zaraz słyszę, jak to on miał kiedyś podobnie albo ma teraz. Nie wiem już, czy odbieram to tak, ponieważ moje życie jest w takim stopniu upośledzone społecznie, że każda opowieść o przygodach towarzyskich wpędza mnie w kompleksy, czy sam mam takie ego, że męczy mnie słuchanie o problemach innych. Macie podobnie?
Nostalgicznie wplotę Cię w monolog
Po godzinach trwania w nocnej ciszy
Zanim ruszę w podróż Mleczną Drogą
Zniknę w łapach Wielkiej Niedźwiedzicy
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świat coraz bardziej sprzyja fobikom kosiarz 18 1 186 13 Maj 2010, Czw 22:18
Ostatni post: stap!inesekend


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.