- wośp
#1
Tak sobie czytam ńjusy, słucham z zażenowaniem telewizorni o tym ile to orkiestra Owsiaka nie zebrała ... ile to jest 40 milionów ? wielkie g. (budżet nfz-u na ten rok to prawie 60 ... miliarDów). Nie mam nic przeciwko akcjom charytatywnym , ale ... ta akcja stała się właściwie państwowa ... samorządy nie szczędzą na szoł, fajerwerki starty taty,państwowa telewizja nie szczędzi czasu antenowego ... tak pi razy oko że wydaje mi się że cały ten "interes" w ostatecznym rozrachunku dużo więcej pochłania pieniędzy niż daje w zamian.

Jeszcze jedno ,największym niesmakiem napawa mnie myśl że jacyś debile zbierają na to pieniądze ... za granicą . Rozumiem że symbolicznie ,ale ściepa to w sumie rzecz narodowa, a żebranie za granicą ... na polskie szpitale ... imo kompletny brak taktu, "robienie wiochy" do kwadratu.


A jakie jest wasze zdanie na temat orkiestry   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając: ?
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.