Ankieta: Czy dobrze wspominasz forum?
Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie.
nie
18.18%
4 18.18%
tak
59.09%
13 59.09%
nie myślę o forum w tych kategoriach (nie mam sentymentu)
9.09%
2 9.09%
Sugar odbiło
13.64%
3 13.64%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 - Wspominki! I kondycja...
#1
... no forum, forum kondycja    :Uśmiecha się puszczając oko: też macie wrażenie, że trochę tu coś ostatnio nie cyka? kiedyś wchodziłam tutaj z ciekawością a teraz nie bardzo coś. może to ode mnie zależy, odkąd jestem moderatorką zauważyłam, że większośc ludzi zaczęła traktowac mnie z dystansem. kiedyś tu było jakoś inaczej. udało mi się nawet wyrwac paru kawalerów, wierzcie w to lub nie    :Śmieje się: albo to oni mnie wyrwali, albo my siebie nawzajem. to było w ogóle pierwsze forum na które się zalogowałam. byłam wtedy trochę jeszcze roztrzepana. teraz mi to jakoś minęło. było znacznie mniej ludzi i jakaś taka rodzinna bardziej atmosfera była. nie to, żebym jakoś bardzo na to narzekała, rozumie się, że w Internecie te 4 lata to dużo jak na forum. tu się co chwila coś zmienia. odchodzą starzy i przychodzą nowi. tylko, że ja jestem sentymentalna i trochę mi szkoda tamtych dni. spędziłam na forum wiele czasu, teraz można to pewnie liczyc w dniach, te godziny. był czas, wierzcie lub nie kiedy nawet na czacie nie było żadnych trolli    :Wystawia język i opuszcza oko:. wiele różnych rzeczy się działo. niezłe przeboje czasem były. fajnie, że starzy wyjadacze czasem tu jeszcze zaglądają i coś skrobną to chyba świadczy o tym, że to dobre forum. mam nadzieję, że będzie trzymało poziom dla przyszłych użytkowników. mimo wad ma też zalety, jak wszystko.

jeśli chcecie możecie się wypowiedziec, albo powspominac coś, co akurat najbardziej zapadło Wam w pamięc. Ja najlepiej wspominam czas, kiedy wszyscy się organizowali, żeby ratowac forum! to było coś, muszę Wam powiedziec. No i sam początek mojej kariery na forum. było często śmiesznie i bardzo sympatycznie. dziękuję wszystkim i pozdrawiam serdecznie!
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.