- Wspomnienia kozła ofiarnego
#1
Witam Serdecznie!

Chciałbym podzielić się z Wami swoją twórczością, która nosi tytuł Wspomnienia Kozła Ofiarnego.
W wersji papierowej liczy ona 50 stron, dlatego zamierzam publikować ją fragmentami.
Aby przybliżyć tematykę i formę, poniżej załączam wstęp.

"Tak mi Ciebie szkoda, Ty na to nie zasługujesz". Takie słowa usłyszałem, kiedy pierwszy raz zdecydowałem się opowiedzieć co przytrafiło mi się w przeszłości. Postanowiłem, że również z wami podzielę się swoją historią, a każdy wpis będzie niczym fragment z Pamiętnika Kozła Ofiarnego.

Z przypomnieniem sobie tych wszystkich sytuacji, które mnie krzywdziły nie miałem najmniejszego problemu. Z fotograficzną pamięcią pamiętam wszystko to, co wydarzyło się kilka lat temu. Nie było łatwo przechodzić przez to od początku, odtwarzać wszystkie te wydarzenia i wklepywać w klawiaturę komputera. Jednak mimo wszystko uważam, że było warto. Pozwoliło mi to uwolnić emocje, które tłumiłem w sobie przez kilka ostatnich lat. Najwyższa pora, by zburzyć mur milczenia.

Nie napisałem tego pamiętnika, aby zrobić komuś na złość ani tym bardziej dlatego, żeby ktoś poniósł karę za to co zrobił. Napisałem go przede wszystkim dla osób takich jak ja, ale i dla siebie. Chciałem wyrzucić z siebie to wszystko, co tkwiło we mnie od dawna. Wszystkie wpisy pisane są emocjami.

Nie szczędziłem szczegółów. Za każdym razem gdy czytam ten pamiętnik twierdzę, że za mocno posunąłem się ze swoją szczerością. Jednak nie osiągnąłbym zamierzonego celu, gdybym pisał w inny sposób. Chce pokazać ludziom w podobnej sytuacji, że trzeba walczyć o siebie i nigdy nie wolno się poddawać. Trzeba znaleźć sobie coś, co pomoże zwalczyć przeciwności jakie stawiają nam rówieśnicy. Mi się udało. Wierzę, że innym też się uda. Jeśli moja historia pomoże choćby jednemu człowiekowi na ziemi - mój cel zostanie osiągnięty.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury.
Kliknij tutaj
Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane.
Pozdrawiam!
Odpisz

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.
PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.