Zab. odżywiania  - Binge Eating/Objadanie się
#1
Hej
Czy ktoś może miał problem z kompulsywnym objadaniem się i jakoś to opanował? Byłam nawet pozytywnie nastawiona po przeczytaniu książki Brain over Binge ,która rzekomo pomogła wielu osobom i rzeczywiście jest coś w niej nietypowego i nawet mądre słowa są zawarte ale wytrzymałam tylko tydzień po przeczytaniu książki i nadal w tym tkwię.
Jako, że czułam, że to nie jedyny mój problem psychiczny to poszłam do psychiatry ale pani doktor powiedziała, że jest tylko od dawania tabletek, że ewentualnie psycholog może mi pomóc w tym zaburzeniu odżywiania. Czekam na wizytę, jeszcze dobrych pare miesięcy, niestety nie mam na prywatną wizytę.Czy ktoś może zna lepsze książki/filmy/prace naukowe/artykuły/podejście które by pomogło zwalczyć to objadanie się?
Dodam,że rozważałam pójście na spotkanie AŻ (anonimowi żarłocy) ale ta moc w ich opisie mnie nie przekonuje, piszą, że spotkania są bez wątków religijnych jednak ewidentnie przekaz jest jasny.
Help!   :Stan - Niezadowolony - Płacze:
Odpisz
#2
O, nie słyszałam o tej książce, poczytam sobie. Zażeram emocje i braki w tej dziedzinie. Nie znalazłam sposobu żeby to opanować   :Stan - Niezadowolony - Smuci się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.