- Zaburzenia a prawo jazdy i własne auto
#1
Macie prawo jazdy? Jesteście kierowcami? Dolegliwości nie dokuczają Wam podczas jazdy? Macie własny samochód?

Osobiście mam prawo jazdy i to już od 5 lat, ale z niego nie korzystam... Zwyczajnie nie lubię jeździć, może się wręcz boję swojego braku doświadczenia, czy tego że mogę zrobić komuś krzywdę. Ba...nawet mam przed oczami obraz takich sytuacji. Czuję się zablokowany. Unikałem wsiadania za kółko kiedy tylko mogłem.

Co do samochodu natomiast osobiście uważam, że już chyba powinienem mieć swój w tym wieku...Nie wiem skąd to przekonanie, chyba presja otoczenia, bliskich. Głupio mi jak widzę młodszych od siebie ludzi (a już zwłaszcza dziewczyny), którzy śmigają sobie własnymi czterokołowcami. Ja to totalnie na motoryzacji się nie znam, nie wiem podstawowych rzeczy. Nie mówię już nawet o ewentualnym zakupie, dyskusji ze sprzedawcą, wykupowaniu OC, rejestracji... To dla mnie czarna magia...

Jak jest u Was?
#2
Cześć, PanieZagubiony, był już podobny temat, polecam zajrzeć tutaj   :Uśmiecha się 2::
http://phobiasocialis.pl/forapl_redirect...13952.html
#3
Ups, niedopatrzenie. Dzięki i na pewno zajrzę    :Śmieje się:PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.