- "Zapadanie się pod ziemię" na dłuższe okresy czasu
#1
Wykazuję się takim niezrozumiałym zachowaniem (zarówno dla mnie samego, jak i dla innych), że z miejsc, do jakich często uczęszczam, nagle ni stąd, ni zowąd znikam na długie okresy, lecz nie w wyniku podjęcia takiej decyzji, tylko tak spontanicznie; niekiedy w najmniej oczekiwanym momencie. Tak miałem i w tym miejscu, które - jakkolwiek dziwnie to nie brzmi - szczególnie sobie upodobałem. Ot, w jednym momencie na dłużej "zapadam się pod ziemię" i tego nie rozumiem. Ciekawe, czy jest to związane z fobią społeczną... taka izolacja nie zamierzona. Ma ktoś z Fobików szanownych podobnie?

W każdym razie, witaski po przerwie!   :Stan - Uśmiecha się - Mrugając:
Odpisz
#2
Ja miewam podobnie , zdarzało mi się zniknąć i to na dłużej , można nawet się pokusić o napisanie że to nawet nie z jakiś określonych miejsc znikałem a z życia heh ; )
Pewnie z fobią ma to wspólne nici , póki co zdarzyło mi się tak dwa razy wpierw trzy lata temu , następnie parę miesięcy temu, właśnie niedawno wróciłem z odmętów.
Co by nie mówić , to zawsze te zapadnięcia pod ziemie coś wnosiły i to nawet w pozytywnych barwach.

Czasem chyba trzeba się zatrzymać, jak się nie nadąża za światem .
Odpisz
#3
Ja 5 lat temu zupełnie zmieniłem otoczenie. Inne miejsca, inni ludzie, inne postrzeganie rzeczywistości, inne podejście do życia.
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się zmieniło gdy się dowiedzieliście że macie fobie spo.. excelsior 27 3 602 25 Paź 2014, Sob 10:47
Ostatni post: Matias
  Nerwica Lękowa - Notoryczny wzrost cisnienie pod wieczór tadeuszd 2 1 972 01 Lip 2014, Wto 1:03
Ostatni post: ananas filozoficzny


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.