- Zarabianie w sieci
#1
Witam serdecznie.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć,że ten post nie ma na celu reklamy serwisu itd. a podzielenie się z innymi wiedzą,którą zaczynam zdobywać
Od stycznia bieżącego roku zainteresowałem się "dorabianiem" do wypłaty.
Taki dodatek co miesiąc lub co dwa miesiące na wypełnianiu ankiet na kilku serwisach[pisałem o tym w innym temacie].
Po przejrzeniu kilku stron związanych z zarabianiem co z początku wydawało się "mega kosmosem" okazało się,że istnieje bardzo duża grupa ludzi zarabiająca dzięki sieci.
Zarabiają na klikaniu w reklamy, promowaniu stron itd itd.
Moją uwagę przykuła jedna strona,a mianowicie :
to firma,która zajmuje się recyklingiem odpadów dzięki czemu my zwykli użytkownicy też możemy zarabiać razem z tą firmą inwestując pieniądze w śmieci które z kolei przetwarzamy w granulaty i możemy sprzedawać lub reinwestować.

Przykładowo kupujemy 50 kg za 0,20 euro/kg po czy musi minąć okres przetwarzania trwa to około 3 tyg i śmieci zamieniają się w granulat,który możemy sprzedać za 0,67 euro/kg. pieniądze możemy wypłacać lub po prostu reinwestować by zarabiać więcej.

Na start daje każdemu 20 euro za darmo[haczyk? tak jest jeden jeżeli zarobimy np. 100 euro to po wypłacie otrzymamy 80,bo 20 euro,które otrzymaliśmy zostanie zwrócone] na rozpoczęcie biznesu po zainwestowaniu tych pieniędzy możemy zakupić 100 kg odpadów co daje nam po 3 tyg 45 euro tą kwotę możemy oczywiście wypłacić lub zainwestować i zakupić więcej odpadów.
Trzeba pamiętać że jeśli zdecydujemy się wypłacić to zostanie nam pobrane 20 euro to co dostaliśmy przy rejestracji a gdy zdecydujemy się na reinwestycje to 20 euro zostaje a zostanie nam odebrane dopiero gdy będziemy wykonywać wypłatę, min do wypłaty to 20 euro.

W programie możemy też dokupywać Akcje, co przekłada się na większe zarobki oczywiście.
Dodam nie warto tego na początku robić do póki nie zarobimy większej kwoty na początku wystarczy kupować odpady i sprzedawać gdy przemienią się w granulaty.
Cały proces obróbki śmieci na granulat trwa do 3 tygodni i po tym okresie zainwestowana kwota zostanie zwrócona powiększona o zysk.


Zapraszam wszystkich zainteresowanych do serwisu


lub

l
Odpisz
#2
To może się podepne:
Szukam dziewczyny, która szuka chłopaka, z którym mogłaby rozwijac się intelektualnie, cwiczyc pamięc, myslec, zadawac sobie pytania. Która jest fanatyczką myślenia, której sensem życia jest cwiczenie umysłu, myślenie, rozwój, nauka. Na pewno bardzo by mnie to cieszyło, gdybym widział, że jest taka osoba, która też szuka takiej osoby drugiej - do cwiczeń, do wspólnej korelacji. Wiadomo, rozwój jest czymś najfajniejszym, samemu jest trochę żmudnym cwiczeniem, a z kimś z kim się przepytywuje, wymienia to jest o wiele efektywniejsze i fajniejsze. Dlataego szukam dziewczyny, która jest fanatykiem myślenia, rozwoju umysłowego. Jeżeli taka się znajdzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się spotkac, nawety mógłbym się przeprowadził gdzieś. Dla mnie pierwszą najważniejszą rzeczą jest rozwój. Po prostu nie mam z kim wiczyc, uczyc się na pamięc, nie ma kto mnie pytac. A samemu to jest trochę nudne. Tak jak mówię, jak z kimś się przepytywuje czy coś to jest efektywniejesze, przynosi większe efekty i w ogóle. Mam nadzieję, że jest osoba, która jest mądra. Na prawdę to jest serio pytanie. Mam 23 lata, jeszcze mogę dużo, chciałbym się dużo nauczyc, chciałbym byc intelektualnie na dobrym poziomie, wysoko. Chciałbym po prostu cwiczyc umysł. Dzięki, cześc!
Odpisz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabianie w necie Adric 4 974 15 Paź 2017, Nie 13:35
Ostatni post: m2jl


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.