- Zawieszenie decyzji o kasacji Forum
#1
Szanowni Użytkownicy,

Kilka dni temu przyszło mi pisać smutną informację o możliwym zamknięciu Forum. Po długich rozmowach, które prowadziliśmy (zresztą nie tylko administracja i moderacja, ale także pojedynczy użytkownicy) z administracją Fora.pl udało się wywalczyć zawieszenie decyzji o kasacji naszego Forum.

Przedstawiciel Fora.pl poprosił o wyznaczenie osoby, z którą będzie prowadziła dalszą korespondencję z serwisem. Tą osobą jestem ja. W związku z tym proszę wszystkich Użytkowników, aby, jeżeli pamiętają, że napisali kiedykolwiek post, który łamał regulamin Fora.pl (proszę się z nim zapoznać: http://www.fora.pl/content/pl/files/regulamin.pdf ), odszukali go, wysłali link do Myszy, Sosena, Niereda bądź do mnie. Także gdy znajdą czyjeś posty proszę o podobne działania. Nie będziemy karać za złamanie regulaminu, które odbyło się w przeszłości.

W związku z tym, że nie wiemy czy decyzja o pozostawieniu Forum zostanie podtrzymana, zwracam się o szczególną samokontrolę - zresztą nie tylko teraz, ale zawsze. Proszę pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nasze Forum. Nie niszczmy go.

Chciałbym poruszyć także kwestię linków do youtube.com. Przedstawiciel Fora.pl określił, że nie łamią prawa (tak jak pisał zresztą kiedyś Michał). Podejrzewam, że linki do Wrzuta.pl również nie. Wiele osób pytało czy można je umieszczać, z tego powodu piszę o tym.

Na koniec chciałbym podziękować tym, którzy w ostatnich dniach starali się uratować nasze Forum poprzez tworzenie jego kopii, tym, którzy zakładali fora czasowe, którzy podjęli samodzielną inicjatywę i pisali do Fora.pl. Tym którzy wyszukiwali niedozwolone treści i przesyłali je nam. Wszystkim tym, którzy zrobili coś, aby uratować nasze miejsce w Internecie. Chciałbym wymienić te osoby. Dziękuję przede wszystkim Myszy, Sugar Sweet, Fistaszkowi, Neirze, Leonowi, Sosenowi, Nieredowi, Michałowi, Kaktusowi, Zwjeszakowi, vivi, SzukamMiłości, blindmessiah, Raven, Luke'owi, Osaczonemu, i wszystkim tym, których, pomimo chęci wymienienia, pominąłem.


Pozdrawiam,

Jim w imieniu Myszy, Leona, Michała, Niereda i Sosena
Zanim napiszesz - przeczytaj
Budząc się rano, pomyśl jaki to skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Marek Aureliusz
Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.
Fiodor Dostojewski
W głowie mi coś burczy, ale cholera, nie umarłem.
Zwjeszak

[-]
Brak dostępuNiestety nie masz dostępu do postów w tym dziale. Zarejestruj lub zaloguj się, żeby zobaczyć resztę postów.Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wysoki poziom agresji na forum. kanli 56 1 751 13 Gru 2018, Czw 19:10
Ostatni post: jasiojas
  Zmiany techniczne na forum - ogłoszenia BlankAvatar 148 4 340 02 Gru 2018, Nie 18:14
Ostatni post: Ketina
  Skąd dowiedział(a/e)ś się o tym forum? Michał 58 11 535 19 Kwi 2018, Czw 7:02
Ostatni post: mafta
  Skórka forum - wersja na SMARTFONY BlankAvatar 6 611 29 Mar 2018, Czw 18:22
Ostatni post: BlankAvatar
  Rasizm i ksenofobia na forum haraczu 25 1 270 26 Lut 2018, Pon 1:18
Ostatni post: haraczu
  Co wam daje to forum? Szpulka 163 12 206 17 Lis 2017, Pią 22:03
Ostatni post: HalfDead
  Ile osób na tym forum wmawia sobie, że jest fobikiem, a ile jest naprawdę? EasyPeasy 58 2 476 13 Lip 2017, Czw 18:09
Ostatni post: BlankAvatar
  Zmiany w strukturze działów forum BlankAvatar 5 561 30 Cze 2017, Pią 16:05
Ostatni post: BlankAvatar
  [NOWE FORUM] Możliwości, funkcje forum BlankAvatar 44 1 478 16 Maj 2017, Wto 22:44
Ostatni post: BlankAvatar
  Tematy na starym i nowym forum WeLoveThisGame 1 341 08 Maj 2017, Pon 23:20
Ostatni post: dangerous


PhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.