- Zmęczenie psychiczne i fizyczne
#1
Witajcie moje życie jest pełne stresu w szkole a jak wrócę ze szkoły do domu to jestem tak jakby wręcz wyczerpany psychicznie boli mnie głowa od strony czoła razem z gałkami ocznymi i jestem strasznie ospały często nie mam na nic siły ostatnio częściej ucinam sobie drzemkę po przyjściu ze szkoły a wtedy po drzemce często czuję się jeszcze gorzej wręcz jak chodzące zombie zresztą zawsze tak miałem po spaniu w dzień.W szkole też jestem zawsze przymulony problemy z koncentracją,czasami trzeba do mnie 2 razy mówić żeby coś do mnie dotarło nie wiem co się ze mną dzieje co to może oznaczać?
Odpisz
#2
Zamulona wątroba, spowolniona tarczyca, niestabilny poziom glukozy, niedobory, et cetera..    :Śmieje się:
Odpisz
#3
Moja matka ma coś z tarczycą może i ja też coś mam
Odpisz
#4
Miałem to samo, brałem żeń szeń i witaminki i od razu miałem energię.
A może napoje energetyzujące lub energy shocki?
Odpisz
#5
...a nie sądzisz że to jest związane z tym że prawie przez cały dzień nic nie jesz??? ....organizm puszcza...
Odpisz
#6
Jem rano
Odpisz
#7
no tak, ale następny posiłek dopiero po powrocie do domu... może dla twojego organizmu to za długa przerwa. Objawy które opisałaś mają często ludzie będący "na ciągłej diecie" (czyt. głodówki itp.).
Odpisz
#8
Nie głodzę siebie w trakcie szkoły też jem ale nie zawsze
Odpisz
#9
No, to jest chyba właśnie efekt tego stresu w szkole. Cały czas masz organizm w stanie mobilizacji i potem nic dziwnego, że jesteś wykończony.
Odpisz
#10
...
Odpisz
#11
Moje samopoczucie uzależnione jest od innych i od zdarzeń dziennych jak coś stanie się złego to potrafię przez resztę dnia chodzić przybity i analizować aż do rozbolenia głowy a jak coś dobrego się stanie to jakiś czas mogę być cały w skowronkach
Odpisz
#12
Tak, to jest problem, bycie gałązką na wietrze, uzależnioną od opinii innych.
Odpisz
#13
(07 Mar 2014, Pią 0:26)Gollum napisał(a): No, to jest chyba właśnie efekt tego stresu w szkole. Cały czas masz organizm w stanie mobilizacji i potem nic dziwnego, że jesteś wykończony.

Może u mnie też to jest problemem, mimo że niby praca lekka psychicznie
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.