- Znalezione w sieci (wiadomości, artykuły, doniesienia itp.).
Dzisiaj finał siatkarskich mistrzostwa świata w którym Polska zagra z Brazylią. Nasza reprezentacja broni tytułu mistrza świata

http://www.sport.pl/siatkowka/7,106368,2...misja.htmlWczoraj w półfinale nasi reprezentanci wygrali z drużyną USA 3:2 po bardzo zaciętym i ciężkim meczu


http://www.sport.pl/siatkowka/7,106368,2...ntuja.html


Trzymamy dzisiaj kciuki za naszych siatkarzy! Musi się udać   :Stan - Zadowolony:
Odpisz
Ten chiński system to też mokry sen wielu polskich prawicowców tęskniących za totalitaryzmem i prawdziwym rządem dusz.
Przerażająca wizja, nie? Ciekawe ile ujemnych punktów miałoby się za bycie nieprzydatnym społecznie fobikiem i pisanie na phobiasocialis.cn

Forak - cholera, 10k miesięcznie?
No ale w komentarzach piszą, ze to bujda, wystarczy mieć pasję, gadane i świetnie wyglądać.
Chociaż.. co drugi ma firmę, żonę i trójkę dzieci.
Odpisz
Polacy mistrzami świata w siatkówce!!

https://sport.onet.pl/ofsajd/polacy-mist...ka/j24e9pt

Wielkie gratulacje!!
Dzisiaj świętujemy   :Stan - Zadowolony:
[-] 1 użytkownik polubił(o) wpis Supa:
  • Fearless
Odpisz
"Na Zachodzie "nie mamy w tym momencie ideologii, dla której bylibyśmy gotowi umrzeć czy zabijać innych. Może jestem zbyt wielkim pesymistą, ale ludzie są ideologicznie zmotywowani, kiedy mają wroga, z którym mogliby walczyć. A my nawet dżihadystów nie nazywamy naszymi wrogami."

Przesłanie oficjalne jest takie: powinieneś być milszy, umiarkowany. Ale to prawie śmieszne w porównaniu z tym, że ci ludzie chcą umrzeć, poświęcić swoje życie. Działamy w zupełnie innych logikach.

Tłumaczymy ich czasem problemami psychicznymi, ponieważ w naszych umysłach nie mieści się, że możesz podłożyć bombę w kawiarni, jeśli nie jesteś umysłowo chory. Mówimy, że to nie ma nic wspólnego z prawdziwym islamem, że walczymy z kryminalistami, a nie wrogami.

Uwierzyliśmy, że historia się skończyła i na wszystko mieliśmy jedno rozwiązanie - być milszym. Milszym dla czarnoskórych, dla Arabów, dla mniejszości seksualnych... Okazuje się jednak, że to nie może być polityczna odpowiedź."

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-...Id,2636659


Dlatego zabraniają nam nienawidzić, byśmy nie mieli motywacji się bronić i walczyć o przetrwanie. Cały ten absurdalny twór "mowa nienawiści" powstał po to, by zdusić w ludziach naturalne odruchy wynikające z instynktu samozachowawczego.
Odpisz
"CBOS: Polacy za zaostrzeniem kar za najgroźniejsze przestępstwa

Z badań wynika, że 86,4 proc. Polaków opowiada się za surowszym niż obecnie karaniem gwałcicieli, a 80,9 proc. chce zwiększenia kar za zabójstwa umyślne."

https://www.tvp.info/39247500/cbos-polac...zestepstwa

No super, ale czy władza coś z tym zrobi? Niby mamy demokrację, a jakoś głos większości społeczeństwa jest ignorowany. Od dawna przecież większość Polaków opowiada się np. za karą śmierci.
Odpisz
Otwarta wojna na ulicach Paryża? A może to ichniejsza normalność?

https://m.facebook.com/story.php?story_f...7384902727
Odpisz
Slumsy w Bombaju? Nie, to Paryż...

[Obrazek: c7e4274d849cd529ff84df6475b5474d-full.jpg]

https://m.facebook.com/story.php?story_f...3799705577
Odpisz
@up nieciekawie to wygląda.Potwór. Uwaga artykuł o pedofili. Każdy czyta na własną odpowiedzialność. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-..._najnowsze
Odpisz
https://youtu.be/SIElov6r9Hc
k...a jezus maria ale smutne, więcej lubrykantu by się tej kobiecie przydało...   :Stan - Niezadowolony - Smuci się:
OdpiszPhobiaSocialis.pl

Forum dla cierpiących na fobię społeczną (lęk społeczny, chorobliwa nieśmiałość, osobowość unikająca, hikikomori). Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Pamiętaj, że nie jesteś sam(a)!

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.